2752
2734
بهم خوردن عقدم درست وقتی که لباس عروس صورتی قشنگمو گرفته بودم و کلیییییی ذوق پوشیدنشو داشتم  ب ...

چله های بخت گشا انجام بده " همه ی چله های بخت گشا رو انجام بده مخصوصا ختم یس نخودکی " جهت یه ازدواج خوب و موفق " 

من تاپیک چله های باطل سحر و چله های بخت گشا دارم 

فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب " ایام نحس " باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " 

ایام قمر در عقرب از فردا شروع میشه تا ۱۲ 

روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه 

لیست کارهایی کخدر ایام قمر در عقرب نبتید انجام داد در گوگل هست + شروع چله ها و ختم های قرآنی 

دوستم چیزی نوشته بودی برام برام در نیومد کامنت شما

سلام گلم🌸 . احساس همدردی ودرک مشکلتون رو توچند جمله نوشته بودم .چون پست قبل وبعدم احساس ناراحتی واعتراض به اینکه حالشون بدتر شده وغمگین شدن . حذفش کردم.🌹

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچوقت فکر نمی‌کردم خانواده  همسر آنقدر در ازدواج مهم باشه یازده ساله ازدواج کردم داغونم کردن آسایش ندارم الان این و می‌دونم هر دختری میخواد ازدواج کنه به همون اندازه که باید پسر خوب باشه باید خانواده خوبی هم داشته باشه 

اینکه همه چیم اوکیه چهرم شغل ام خانوادم فقط آرزوی یه ازدواج خوب مونده به دلم . سنم داره میره بالا و ...

چله های بخت گشا انجام بده " همه ی چله های بخت گشا رو انجام بده مخصوصا ختم یس نخودکی " جهت یه ازدواج خوب و موفق " 

فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب " ایام نحس " هم بیشتره به همین خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه 

لیست کارهایی که نباید در ایام قمر در عقرب انجام داد در گوگل هست + شروع چله ها و ختم های قرآنی و ادعیه ی شرعی

ی دور دیگه پیامت رو خوندم یهو دیدم فوت پور مادر رو نوشتی  آنقدر از مادرم وجودم پز از تنفر شده ...

چله های بخت گشا انجام بدید " همه ی چله های بخت گشا رو انجام بده مخصوصا ختم یس نخودکی " جهت یه ازدواج خوب و موفق " 

فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب " ایام نحس " باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " ، روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه 

خدانکنه مهربونم  دیگ سپردم دست خدا هرچی خودش برام بخواد  ولی بعضی تاپیک های اینجا رو میب ...

عیب نداره،سعی کن یه جور دیگه پیشرفت کنی،من خودم درس خوندم،دانشگاه رفتم،الآن هم شاغل هستم، فقط سختی و بدبختی کشیدم،الآن خانم هایی رو دارم می بینم که با انجام کارهای هنری خیلی پیشرفت کردن و درآمد عالی دارن،خدا کریمه،فقط غصه نخور که خدای نکرده مثل من مریض می شی،از فکر و خیال بد همه چی میاد سر آدم،مواظب خودت باش 🌹🌹❤❤

برادرم تو روم گفت یه چی میگم که تا آخر عمرت بسوزی .بچه ای که من دارم از تخم منه بچه تو معلوم نیست کی ...

مهم اینه کدومشون تو پیری دست پدر و مادرشون رو میگیرن. کدومشون باعث افتخار میشن. کدومشون باقییات الصالحات میشن.

حالا داداشت پخی نیست که تخمش پخی باشه.

از کجا معلوم اصل بچه شما بهتر نباشه

اسی جون شاید برات مسخره به نظر برسه وبهم بخندی ولی متاسفانه من روده هام تحریک پذیر یعنی دائم نفخ میک ...

برای روده برو پزشک داخلی ، پیش پزش طب سنتی هم برو 

برای افزایش رزق و روزی 

ختم سوره ی یوسف بگیر ( یا یونس ،،دقیق یادم نیست بهتره سرچ کنید ) 

و 

خودمو دوست ندارم

حس میکنم هیچکسی دوستم نداره

حتی حس میکنم ازم بدشون میاد

حس میکنم هیچ ارزشی ندارم و بقیه منو فقط دارن مسخره میکنن

حس میکنم تنهای تنهام 

حس میکنم نباشم دنیا جای قشنگتریه 

حس میکنم حتی خدا هم دوستم نداره...

🩷الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🩷/ من یه دختر بوشهریم😊

تو محدودیت باشی و نتونی با کسی ک عاشقشی و اونم عاشقته در ارتباط باشی.. فقد ی ارتباط ساده و معمولی ن چیزی فراتر از عرف!

و ب جایی برسی ک ی لحظه دیدنش از دور بشه ارزو

_ دیر بشه ولی |🩶|حسرت نشه_
2706