2733
2739
عنوان

I want the recipe for pickled cucumber?

138 بازدید | 20 پست

I have had diarrhea for years.

The medical-laboratory equipment was unable to diagnose the cause of the disease.

I started studying myself.

Every chemical and herbal medicine I used was ineffective.

Hippocrates (father of medical sciences): The sweetness of one victory is worth the bitterness of a hundred defeats.

By accident and miraculously, I got better with fermented pickles.

Hippocrates: Your food should be your medicine.

Fermented pickles are rich in intestinal bacteria.

Fermented pickles are an amazing source of gut bacteria.

Fermented pickles have probiotic properties.

Gut bacteria are called probiotics.

The role of probiotics in the prevention and improvement of disease symptoms:

Probiotics help to restore and grow beneficial mucosal bacteria, especially in the intestines. If the balance of intestinal bacteria is disrupted, intestinal dysfunction occurs, which can cause acne, food allergies, extreme fatigue, depression, headaches, and the most common of all. (often) suffers from chronic diarrhea.

So I came to the conclusion that the beneficial bacteria in my gut were destroyed.

The name of this disease is dysbiosis.

When the pickles ran out, the disease returned.

I made this pickle by accident and miracle with only salt water and cucumber.

I did not use vinegar, pepper, garlic, etc.

How to prepare fermented pickled cucumbers?

Thanks

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدانکشدتون ندونستم کدومتون رو ریپلی کنم😂😂😂

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
2740

واقعا هم با معجزه بوده که با آب و خیار و نمک تونستی خیارشور درست کنی😐 همون ترکیب رو سرکه بزن

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 

Hello my good friend, I hope you are well, first search on the internet because I don't know and I want you to get well soon💙

ایرانی اصیلم از نسل کوروش با افتخار لرم ....اسمش را بزار نژاد پرستی ولی من از کسایی که بدون فرهنگ و بدون شناسنامه میان ایران متنفرم و همه جوره مخالفشونم....کاش ورود به سایت کد ملی میخواست اونموقع خیلی ها که از وطنشون فرار کردن و نخواستن دفاع کنن ،دستشون از این سایت قطع بود ، مخاطب تمام جمله های بالا افراد بی فرهنگیه که وضع جامعه را بهم ریختن نه کسی دیگه...‌.اینجا عطر جوونیمون بو سیگاره ، اینجا آگهی فروش کلیه رو دیواره ، حاجی تا کی نشه ؟ تا کی بگیم قسمت بود؟ اینجا سر آرزوهامون اختلاف قیمت بود....،اینجا عبرت نداریم تاریخ هی تکرار میشه ...البته ایران هنوز قشنگیاشو داره مثل مردمش:)))......اگر همه مردم مثل روزهای اخر مدرسه متحد بودن الان وضع این نبود، البته فک کنم الانم اونایی که تا ۲۹ اسفند میرفتن ، هم یسریاشونن ریختن اینجا🗿😂.....راجع به امضام با من حرف نزن اگر قشنگ بود بگو قشنگ بود ، اگر بد بودم سکوت کن، یا مودبانه بگو ، ممنون 🙏🏻
بابا از خارجی حرف زدن خوشم نمیاد ایشه 🤣

تو نانازی بودی گلی

اصیل وبا وقار

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
2706