2733
2739

طرف خانواده پدریم نه تا بچه‌ن، من پنج تا عمو دارم سه تا عمه، اینام جز خودشون خواهربرادری با کسی رفت و آمد ندارن، امسال عیدم ماه رمضونه هرکسی داره یکی یکی بقیه رو دعوت میکنه خونشون و شام میده، یعنی ما یه شب میریم مهمونی یه شب مهمونی میدیم، یکی از عمو هام گفته من راستش نمیتونم مهمونی بدم، کروناست و فلان بچه‌هام مریض میشن، بعد برداشته واسه هرکی یه مرغ و یه کیلو برنج پست کرده دم خونشون گفته خودتون درست کنید بخورید😑😑 بقیه هم از جمله بابای خودم خیلی ناراحت شدن، بنظرتون خیلی زشت بوده کارش؟؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

سم ۱۴۰۳   

یه صلوات میفرستید ورم بینیم بخوابه واس مهمه

بروهئ لٛوْرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋

وای 😂😂😂

واقعا عموی باحالی داری

من بودم نه ناراحت میشدم نه خوشحال

صرفا خندم میگرفت

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2706