2733
2734
عنوان

عموم گفته نمیتونم مهمونی بدم واسه هرکی یه مرغ فرستاده😑

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 59 پست
صلوات واسه رسیدن به عشقت کم بود اینم اضافه شد

ناراحتی نفرس

بروهئ لٛوْرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طلبکارم هستی؟ اومدی سفره صلوات مگه. خودت خندت نمیگیره میگی واسه ورم بینیم صلوات بفرستین

به شما مربوط نمیشه من هر کامنتی دلم بخواد میتونم بزارم یقه تورم نگرفتم بگم زوری واسه من صلوات بفرست خوشت نمیاد نفرست دلیلی نداره هم ریپ بزنی اون که ریپ زده و طلب کاره شمایی نه من نی نی یار هم هیج کجا نگفته صلوات فرستادن واسه کاربرا ممنوعه 

بروهئ لٛوْرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋
2731
طلبکارم هستی؟ اومدی سفره صلوات مگه. خودت خندت نمیگیره میگی واسه ورم بینیم صلوات بفرستین

با کاربرای دعوا نکنید صلوات فرستادن واسه کاربرا ممنوع نیست این همه بقیه درخواست صلوات میکنن 

این و میبینی 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐منم میبینم

چی بگم. خود من اصلا زحمت مهمونداری خوشم نمیاد ترجیح میدم بپزم بفرستم یا همینکارو کنم

البته اینجوری مرغ و برنج که به فقیر میدن زشته

من باشم شیرینی شکلات یا چیز دیگه میبرم خونه طرف

خصوصا الان که عمرا نمیتونم هم افطار بدم هم شام

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |
هر جا میریم کامنتت هست. خودت انقد تاپیک صلوات بزن تا بترکی تو تاپیک همه نیا

چقدر پستت به اسم کاربریت میاد

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |
هر جا میریم کامنتت هست. خودت انقد تاپیک صلوات بزن تا بترکی تو تاپیک همه نیا

من هر جا بخوام و نیاز داشته باشم میگم واسم صلوات بفرستن اولشم نوشتم واسم مهمه من با شما کار نداشتم شما رو من ریپ زدی هر وقت تو تاپیک خودت اومدم نوشتم صلوات بفرست بیا بپر به مردم نه تاپیک دیگران تاپیک دیگران به خودشون مربوطه سعی کن درستم حرف بزنی یه بار دیگه ریپ بزنی و الکی به کاربرا گیر بدی نی نی یار و تگ میکنم 

من هر جا بخوام و نیاز داشته باشم میگم واسم صلوات بفرستن اولشم نوشتم واسم مهمه من با شما کار نداشتم ش ...

ولش کنید با همه جنگ داره این جور کاربرا فکر میکنن کی هستن خوده صاحب تاپیک مشکل نداره ایشون میپره به مردم  

این و میبینی 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐منم میبینم
ولش کنید با همه جنگ داره این جور کاربرا فکر میکنن کی هستن خوده صاحب تاپیک مشکل نداره ایشون میپره به ...

نه بابا من به کسی که تاریخ عضویتش واسه چند روز پیشه کار ندارم من کاربر چندین ساله سایتم اکثرا منو میشناسن کاربرا فکر میکنه چاله میدونه بپره به مردم😂🙌

چقدر پستت به اسم کاربریت میاد

حق گفتی