2752
2734
عنوان

وای چقد انتخاب لباس برای مسافرت سخته🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 91 پست
به هر حال دو تا شلوار و چهارتا پبراهن و تیشرت و دوتا کفش و شونه و خمیردندون و حوله ووو 

خو همش یه ساک کوچولو میشه

میتونی از کوله هم استفاده کنی راحت🖐

اللهم عجل لولیک الفرج 💚💚💚
آقایون که راحت زیاد وسیله نمیبرن🥲

دقیقا همسر من زیاد وسیله بر نمیداره کلا

از همینایی هم ک بر میداره همشو استفاده نمیکنه

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چروک میشن اخه

بخوای نخوای چروکه رو میشن

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
همسر منم همینه  ولی من کلی لباس میبرم 🤦‍♀️🤦‍♀️

اخه لعنتی جدای از لباس

سشوار هس ، شامپو ، ماسک مو ، لوازم ارایشی 

مام ادکلن، زیور آلات و...

اینا خودشون یه ساکه😂

اخه لعنتی جدای از لباس سشوار هس ، شامپو ، ماسک مو ، لوازم ارایشی  مام ادکلن، زیور آلات و... ...

من فقط سشوار و شامپو اینا ورمیدارم

اهل ارایش نیستم

فقط یه ابرسان و بس😂🖐

اللهم عجل لولیک الفرج 💚💚💚
اخه زشته نمیشه پوشید که

اتو کنید🦦

من فقط سشوار و شامپو اینا ورمیدارم اهل ارایش نیستم فقط یه ابرسان و بس😂🖐

خوش بحالت 🥹

من ارایش ملیح دارم, اما روتین پوستیمو دارم 

ضد آفتاب بزنم باید تکمیل کنم ریمل و رژم بزنم😂

2706