2737
2734
عنوان

وای چقد انتخاب لباس برای مسافرت سخته🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 91 پست
ببین مثلا دوتا شلوار بردار چهارتا تیشرت و بلوز برای تو خونه  ببین لباس بیرونت چی میخای بپوشی ی ...

۵ تا شورت‌ برداشتم با دوتا الی ۳ تا سوتین

لباس تو خونه دو دست بردارم اوکیه ن؟

تونیک اینا هم هست باید ببرم ک جلو پسر عمه های همسرم بپوشم

شلوار لی دوتا

مانتو ۳ تا

اوکیه؟

یه کاپشن

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بابا میخوای چیکار  بنظرم کافیه

ممنون عزیزم ♥️

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
وای منم همین کارو میخاستم بکنم🤣اما همش با دمپایی بودم🤣🤣🤣🤣

😂😂😂

حالا من بجای دمپایی میخوام کالج بپوشم کلا دمپایی دوس ندارم

دوجفت هم کتونی 

2742
والا من برام معظله همیشه چروک لباس یا اتو مسافرتی پیشت باشه یا لولشون کن چروک نشه وگرنه باید بزنی رخ ...

نه نمیبرم چون مادرشوهمم هس اون بر میداره چیزی ک نیاز باشه

،اویز هم نمیتونم بکنم چون ماشین پره 😁

ممنون قشنگم امتحان میکنم ببینم چطوریه

مانتو هامو تو کمد اویزون میکنم همیشه

واای من شوهرم اینجوریه،، اینقدر لباس باخودش میاره باهرپیراهن یاتیشرت،، شلوار و جوراب و کفش ستش باید ...

😂😂😂

جمله ی اخرت حق بود

شوهر من هیچی بر نمیداره در عوضش

اگه جا داری بردار هرچقد بیشتر بهتر😂😂

جا میکنم😂👌🏻 کفشارو تو نایلون میزارم

2740
خاهش گلم ان شاالله که به سلامتی برین و برگردین

فداتشم مهربون ♥️

۵ تا شورت‌ برداشتم با دوتا الی ۳ تا سوتین لباس تو خونه دو دست بردارم اوکیه ن؟ تونیک اینا هم هست با ...

آره گلم یادت نره نایلون برداری لازم میشه 

شامپو و نرم کننده و محلول شست و شوی پوستت هم بردار اگه چیز خاصی استفاده میکنی 

اگه جا داری برای شستن لباسات که هیچی میتونی تنظیم کنی چی بپوشی از خونه و تو مسیری که داری میری اگه نه نمیشه لباس بشوری از نایلونها برای لباسهایی که باید شسته بشه استفاده کن و کنار لباس تمیزا قرارشون نده

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل نمیشه که حق با شماست🩷
آره گلم یادت نره نایلون برداری لازم میشه  شامپو و نرم کننده و محلول شست و شوی پوستت هم بردار ا ...

اره جا برا شستن دارم ...

شهرستان خونه داریم اونجا میمونیم

ولی خب فامیلای همسرم کلا اونجان برای همین انتخاب لباس برام مهمه دوست دارم مثل همیشه خوش‌تیپ باشم

سالی یه بار منو میبینن کلا

شوینده های مهمم رو برداشتم + سشوار

آقا خو وقتی هر مانتویی کیف و کفش وشال ست خودش و داره ما چجوری یه جفت کفش برداریم 😐

نمیشه لعنتی...

من ۳ جفت کفش باید بردارم...

فقط نمیدونم از بین لباسام چطوری اولویت‌ بندی کنم☹️

کیف هم دوتا بر میدارم ، میدونم ک شاید استفاده ام نکنم ازشون

2706