2752
2734
عنوان

وای چقد انتخاب لباس برای مسافرت سخته🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 91 پست
اسی چمدون جمع کن ساک و این کیفا واقعا مصیبته جابع جاشون هیچیم جا نمیشه

چمدونم خراب شده قابل استفاده نیست

غیر اون چون مادر شوهرم با بچه هاش هست کلا میشه نفری یه ساک برد..

ولی ساکمم کوچیکه ، حالا همسری گفته میره بزرگ ترشو میخره اگ نخرید تو همون میزارم چاره چیه

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگ میخوای بری خونه فامیلاتون اونا اتو و سشوار اینا دارن دیگ برندار

اتو ک دارن 

ولی سشوار رو شاید نداشته باشن دستم میمونه تو پوست گردو

بعدم لوازم برقیه خطریه مال خودم باشه بهتره🥲

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
کوله یا چمدون جا میشه اخه این همه وسائل 😁

پس جا دادن ما خانوما رو ندیدی😂

خوش بحالت 🥹 من ارایش ملیح دارم, اما روتین پوستیمو دارم  ضد آفتاب بزنم باید تکمیل کنم ریمل و ...

من تو مسافرت بیخیال همه چی میشم 

چون اگه بخوام همه چی رو اکی کنم

خوش نمیگذره بهم🤣😂🚶‍♀️🥲

اللهم عجل لولیک الفرج 💚💚💚
من تو مسافرت بیخیال همه چی میشم  چون اگه بخوام همه چی رو اکی کنم خوش نمیگذره بهم🤣😂🚶‍♀️🥲

حالا همچین مسافرتم نیستا🥲

میریم شهرستان خونه ی فامیلای همسرم😂🦦

برای همین ظاهرم مهمه واسم 

شما فرق دارین حوصله دارین ولی من نه اصلا 😂

😁😁😁

حالا همچین مسافرتم نیستا🥲 میریم شهرستان خونه ی فامیلای همسرم😂🦦 برای همین ظاهرم مهمه واسم 

به نظرم اگه فامیلاتون اهل فیس و افاده نیستن 

باهاشون راحت باش 

بزار بهت خوش بگزره🖐😃

به نظرم اگه فامیلاتون اهل فیس و افاده نیستن  باهاشون راحت باش  بزار بهت خوش بگزره🖐😃

😁😁😁

الان بمون یه عکس بزارم..

منظورم از فیس افاده اینطوریه

بعدم واقعا نمیشع نبرم☹️🦦

با همسرم اماده شدیم رفتم عید دیدنی کفش هارم همون موقع پوشیدیم ، تازه خریدم دیگه 🤪

ماشاالله دوتاتون خوشگل و خوشتیپ هستین

😍😍😍

خیلی بهم میایید

2706