2733
2734
عنوان

احساس غربت تو جمع فامیل

96 بازدید | 4 پست

یکی از داییام خیلی محبوب و کله گندس بعد تو اتاق با دخترای دایی بزرگم و خالم و بقیه زنداییام ( ک میشن زنداداشاش) و خالم نشسته بود شوخی میکرد زندایی کوچیکم گفت پاشو بریم اتاق رفتیم اتاق شروع کرد با زنداییم شوخی و خوش و بش     

به من فقط یه نگاه سرد بعدم پرسید عروسیت کیه 

بعد پاشد رفت با همه خداحافظی کرد اسماشونو گفت منو انگار نه انگار فقط چک کرد ک مطمئن شه پاشدم از جام برا خداحافظی انقدر ک خالم از من بد گفته و حسادتمو کرده این داییم تحت تاثیر خالم با من چپ شده 

بعد همین خالم با بقیه دختر داییام و خواهرزاده هاش دعواش میشه به مامانم سفارش میکنه برا داییم تعریف نکنید مبادا از چشمش بیفتن ولی منو خیلی از چشمش انداخته 

خیلی حس منفی گرفتم از رفتارش امیدولرم هیچوقت هیچکسی چنین تجربه ای نداشته باشه 

هر چقدم بگید برات مهم نباشه ولی این حس خیلی رومخیه

اتفاقا برات مهم باشه

برو همه اتفاقات رو برای داییت تعریف کن اما نه الان و جوریکه حس کنخ از حسادت و حرصه یجور با آرامش

از خالت هم دوری کن تا جای ممکن با سیاست رفتار کن جوری خودتو خوب نشون بده که دیگه نتونه آتو بگیره 

سیاست بهترین چاره ی توعه

نمیدونم چطور تورو از چشمش انداخته ولی باید خودتو خوب جلوه بدی و آتو دست کسی ندی 

اتفاقا برات مهم باشه برو همه اتفاقات رو برای داییت تعریف کن اما نه الان و جوریکه حس کنخ از حسادت و ...

با سیاست داشتن موافقم ولی خالم خیلی وسواسه و مشکل داره اصلا نمیشه باهاش دوستی کرد منکه هیچوقت نتونستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا برات مهم باشه برو همه اتفاقات رو برای داییت تعریف کن اما نه الان و جوریکه حس کنخ از حسادت و ...

وسولس فکری منظورمه هر حرفی رو بد برداشت میکنه 

یهو میگه وای انرژی منفی گرفتم کاش باهات حرف نمیزدم و ...

2728
با سیاست داشتن موافقم ولی خالم خیلی وسواسه و مشکل داره اصلا نمیشه باهاش دوستی کرد منکه هیچوقت نتونست ...

نه نه باهاش دوستی نکن

کسی که هی حرف اینور اونور میبره حتی پشت سر اون دخترا هم حرف میزنه بعد میگه کسی نفهمه، این آدم نمیتونه دوستت باشه 

از آدم بد دور بمون و جایگاه و ارزش خودت رو بخاطر هرچیزی به خطر ننداز