2737
2739
عنوان

✨دعای مجیر میخونم✨

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 105 پست
ممنون که یادم بودی عزیزم🙏🌸 حاجت روا بشی الهی 🙏🤍 لطفا برای دلِ شکسته ام دعا کن 🙏

خواهش میکنم گلم

امشب بار سوم دعای مجیر رو خوندم شکرخدا 

سلامت و حاجت روا باشید🙏🌹 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
ممنون عزیزم..

امشب بار سوم دعای مجیر هم خوندم شکرخدا 

سلامت و حاجت روا باشی گلم 💚🤲 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم قبول باشه التماااس دعااواسم دعااکن  منم خوندم این چندشب ان شالله توفیق باشه امشبم ب ...

سلام ممنونم 

قبول باشه گلم 

منم امشب بار سوم دعا رو خوندم شکرخدا 

سلامت و حاجت روا باشید عزیزم 🤲💚🌹 

سلام عزیزم ممنونم  امشب بار سوم دعای مجیر هم خوندم  سلامت و حاجت روا باشید🤲💙  ...

قبول حق وگوارای وجودت مائده جوون.🌹🤲

من فقط همون شب خوندم نرسیدم .سه شب افطار وشام وسرم شلوغ بود . امشبم راه می‌افتیم بسمت زنجان . مادر شوهرم بستری شده. 

برای آرامش دلت وسلامتیتون ۱۴ صلوات فرستادم.🌹

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
2731

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
سلام ممنونم  قبول باشه گلم  منم امشب بار سوم دعا رو خوندم شکرخدا  سلامت و حاجت روا ...

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل الفرجهم 

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل الفرجهم 

واسه جاری شدن اشک شوقم وبراورده شدن حاجتم لطف کنیدیه صلوات بفرستید
امشب بار سوم دعای مجیر هم خوندم شکرخدا  سلامت و حاجت روا باشی گلم 💚🤲  اَللّهُمَّ صَ ...

قبول باشه عزیزم ❤️

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
2740

[QUOTE=333284290]سلام خواهش میکنم گلم  امروز بار سوم دعای مجیر رو خوندم  سلامت و حاجت روا باشید عزیزم ❤

قبول باشه خواهر جان🌺

صلوات خاصه حضرت فاطمه     💚           اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى الصِّدِّيقَةِ فَاطِمَةَ الزَّكِيَّةِ حَبِيبَةِ حَبِيبِكَ وَ نَبِيِّكَ وَ أُمِّ أَحِبَّائِكَ وَ أَصْفِيَائِكَ الَّتِي انْتَجَبْتَهَا وَ فَضَّلْتَهَا وَ اخْتَرْتَهَا عَلَى نِسَاءِ الْعَالَمِينَ اللَّهُمَّ كُنِ الطَّالِبَ لَهَا مِمَّنْ ظَلَمَهَا وَ اسْتَخَفَّ بِحَقِّهَا وَ كُنِ الثَّائِرَ اللَّهُمَّ بِدَمِ أَوْلَادِهَا اللَّهُمَّ وَ كَمَا جَعَلْتَهَا أُمَّ أَئِمَّةِ الْهُدَى وَ حَلِيلَةَ صَاحِبِ اللِّوَاءِ وَ الْكَرِيمَةَ عِنْدَ الْمَلَإِ الْأَعْلَى فَصَلِّ عَلَيْهَا وَ عَلَى أُمِّهَا خَدِيجَةَ الْكُبْرَى صَلَاةً تُكْرِمُ بِهَا وَجْهَ أَبِيهَا مُحَمَّدٍ صَلَّى اللَّهُ عَلَيْهِ وَ آلِهِ وَ تُقِرُّ بِهَا أَعْيُنَ ذُرِّيَّتِهَا وَ أَبْلِغْهُمْ عَنِّي فِي هَذِهِ السَّاعَةِ أَفْضَلَ التَّحِيَّةِ وَ السَّلَامِ🌸”اللهم عجل لولیک الفرج"🌸پرچم آقا امام حسین استوار هست ،چون ما ملت امام حسینیم .بااشهد ان علیاًحجه الله/خوشحال گردد مادرش زهرا(س) به زودی/با ذکر یا زهرا رود سمت مدینه/تا که بگیرد انتقامش را به زودی/از خاک بیرون می کشد آن قاتلین را /حکم قصاص میشود اجرا به زودی/شهر مدینه غرق در زوار میگرد/مثل خراسان می شود آن جا به زودی.../اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💚آقاجان..یوسف زهرا!شنیده ام از ما دلتنگ تری برای آمدنت ..شنیده ام نگران مایی.‌.. شنیده ام گریه میکنی برا ما.. کی تمام میشود ....غروب هایی که دل ما گیر دلتنگی است آقا.. آقاجان چشم انتظار دیداریمم . صدای دل ما رو میشنوی؟!...    گذرم تا به در خانه  ات افتاد حسین، خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین💚بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی یا اباعبدالله💚 
قبول حق وگوارای وجودت مائده جوون.🌹🤲 من فقط همون شب خوندم نرسیدم .سه شب افطار وشام وسرم شلوغ بود . ...

خیلی ممنونم عزیز دلم 

ای بابا الهی که زودتر حالش خوب بشه مرخص بشه 

ممنونم مهربونم لطف کردی خواهر 💚

خواهش میکنم گلم امشب بار سوم دعای مجیر رو خوندم شکرخدا  سلامت و حاجت روا باشید🙏🌹  ...

خیر ببینید انشالله🤍🌸🙏

خدا هر لحظه حافظتون باشه🌸

شب میلادِ یلِ ام البنین بود که با قلب تکه تکه شده ام تمام مشکلاتم رو سپردم به دستهای پر توانش 🥺🤍 و میدونم عجیییییب دستای آقا عباس قدرتمندن .... عجیییییب 😍🌸🙏                                                                           من کسی رو داشتم که وجودش برام دنیایی بود اما خدا ازم گرفتش 💔 تو اوج جوونیش 🖤 تو اوج جوونیم از هم جدا شدیم 💔 آخخخ خدایا شاهدی تو خیابون چشمم میخوره به کسی که حتی ذره ای شبیهشه چه آشوب و دلتنگ و دیوونه میشم🥺😔 اون عزیز برادرم هست که ناکام و با کلی آرزو پر کشید 🖤 همه وجودم بود و هست 🖤  داداشی تو بغض وسط خنده هامی 🥺 تو غمِ بی پایانِ قلبمی 🖤 درد و بلات به جون و دلِ شکسته ام💔 اگه برای شادی روح عزیزم صلوات فرستادی ، فاتحه خوندی یا هر دعایی کردی بهم بگو برات جبران کنم محبتِ قلبِ بزرگت رو 🙏💔🖤🌸
@لاله     @افسانه96     @فرشتهm71     @وروجکتم     ...

سلام خواهر قشنگمممم😍😍😍

قربون محبتت بشم

ان شاءالله لایق باشم تو این شبای قدر دعاگوی شما مهربونم وهمه ی عزیزان باشم

التماس دعای مخصوص برای همه عزیزدلم 😍😍

ان شاءالله بهترین تقدیر و عاقبت برای هممون رقم بخوره

آمین یا ربَّ العالمین و چشممون به آقا امام زمان جانمون روشن ومنور بشه ان شاءالله ❤️❤️🙏🏻🙏🏻

اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🥰

اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم❤️

اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم💞

اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🌞

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💞

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج😘

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❤️

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج😍

تویی تنها امیدم یا رب❤

سلام عزیزم سال نو بر شما عزیز دل و خانواده محترم مبارک عزیز دل 😘💓 سالی سراسر سلامتی و شادی آرزومندم 

۱۰۰ صلوات هدیه به خواهر عزیزم 😘🌺💓🌹🙏😘😘😘😘

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
سلام خواهر قشنگمممم😍😍😍 قربون محبتت بشم ان شاءالله لایق باشم تو این شبای قدر دعاگوی شما مهربونم ...

سلام به روی ماهت خواهر جونم

فدات خیلی ممنونم از تمام دعاهای قشنگت گلم 

سلامت و حاجت روا باشی عزیزم دلم😘🤲💚 

اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

التماس دعا

برام دعا کن عشقم برگرده

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚
2706