2733
2734
عنوان

✨دعای مجیر میخونم✨

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 105 پست
@baharrrrr400     @بیداررری     @mahlaghaaaa     @elahemilany ...

سلام عزیزم قبول باشه التماااس دعااواسم دعااکن 

منم خوندم این چندشب ان شالله توفیق باشه امشبم بخونم 

الهی هرکس هرمشکل وگرفتاری داره حل شه وهمه حال دلشون خوب شه 

واسه جاری شدن اشک شوقم وبراورده شدن حاجتم لطف کنیدیه صلوات بفرستید
@baharrrrr400     @بیداررری     @mahlaghaaaa     @elahemilany ...

ممنون عزیزم..

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@دختر_اردیبهشتم     @ماهی_اسکار     @پرتقالتامسونم     @در_ا ...

ممنون که یادم بودی عزیزم🙏🌸

حاجت روا بشی الهی 🙏🤍

لطفا برای دلِ شکسته ام دعا کن 🙏

ولی خدایا من عجیب دلتنگِ عزیزِ در خاک خفته ام هستم 🖤🥀💔  کاش برشگردونی بهم 🥺🥲 کاش بهم ببخشیش 😔 لطفا فاتحه یا صلواتی هدیه کنید به روح داداشم و جمیع رفتگان 🥀🙏 که الهی دعای خیرشون بدرقه راه زندگیتون باشه 🙏💔
2728
@دلخوشی1     @zahraayat     @zahra83_mahla85     @هر_سقوطی_پا ...

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم♥

سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ.الهی یا حمیدُ بحق محمد،یا عالیُ بحق علی،یافاطرُ بحق فاطمه یا محسنُ بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب(س)وفرجنابه_حاجتم رو برآورده بخیر کن و مشکلمو هم حل بخیرکن پیغمبر اکرم فرمود: خداوند فرشته‏ ای را موکّل، بر کسی کرده است که بگوید: «یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینٍ»، وقتی که شخصی3مرتبه این نام را ببرد،فرشته به او می‏گوید:أرحمُ الراحمین به تو رو آورد، پس از او بخواه هرکسی به نیت من 7 مرتبه یا ارحم الراحمین خوند اطلاع بده منم براش بخونم.خدا یه راه های من حیث لایحتسب هم داره که به گمان من نمیاد اما خودش بلده ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)
@شهریورهفتاد     @کنکورکنکور     @عطر_رویا     @جان_و_جهانم ...

سلام عزیزم

ممنون که به یادم بودی

حاجت روا باشین ان شاالله💖

صلوات خاصه حضرت فاطمه     💚           اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى الصِّدِّيقَةِ فَاطِمَةَ الزَّكِيَّةِ حَبِيبَةِ حَبِيبِكَ وَ نَبِيِّكَ وَ أُمِّ أَحِبَّائِكَ وَ أَصْفِيَائِكَ الَّتِي انْتَجَبْتَهَا وَ فَضَّلْتَهَا وَ اخْتَرْتَهَا عَلَى نِسَاءِ الْعَالَمِينَ اللَّهُمَّ كُنِ الطَّالِبَ لَهَا مِمَّنْ ظَلَمَهَا وَ اسْتَخَفَّ بِحَقِّهَا وَ كُنِ الثَّائِرَ اللَّهُمَّ بِدَمِ أَوْلَادِهَا اللَّهُمَّ وَ كَمَا جَعَلْتَهَا أُمَّ أَئِمَّةِ الْهُدَى وَ حَلِيلَةَ صَاحِبِ اللِّوَاءِ وَ الْكَرِيمَةَ عِنْدَ الْمَلَإِ الْأَعْلَى فَصَلِّ عَلَيْهَا وَ عَلَى أُمِّهَا خَدِيجَةَ الْكُبْرَى صَلَاةً تُكْرِمُ بِهَا وَجْهَ أَبِيهَا مُحَمَّدٍ صَلَّى اللَّهُ عَلَيْهِ وَ آلِهِ وَ تُقِرُّ بِهَا أَعْيُنَ ذُرِّيَّتِهَا وَ أَبْلِغْهُمْ عَنِّي فِي هَذِهِ السَّاعَةِ أَفْضَلَ التَّحِيَّةِ وَ السَّلَامِ🌸”اللهم عجل لولیک الفرج"🌸پرچم آقا امام حسین استوار هست ،چون ما ملت امام حسینیم .بااشهد ان علیاًحجه الله/خوشحال گردد مادرش زهرا(س) به زودی/با ذکر یا زهرا رود سمت مدینه/تا که بگیرد انتقامش را به زودی/از خاک بیرون می کشد آن قاتلین را /حکم قصاص میشود اجرا به زودی/شهر مدینه غرق در زوار میگرد/مثل خراسان می شود آن جا به زودی.../اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💚آقاجان..یوسف زهرا!شنیده ام از ما دلتنگ تری برای آمدنت ..شنیده ام نگران مایی.‌.. شنیده ام گریه میکنی برا ما.. کی تمام میشود ....غروب هایی که دل ما گیر دلتنگی است آقا.. آقاجان چشم انتظار دیداریمم . صدای دل ما رو میشنوی؟!...    گذرم تا به در خانه  ات افتاد حسین، خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین💚بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی یا اباعبدالله💚 

سلام مائده خانم.🌹

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

سلام 

میشه برا منم دعا کنی (:

بابا و مامانم خیلی اذیتم میکنن

اون اتفاقه بیفته راحت شم برا همیشه(((: 

انقد اذیتم که چن روزه قلبم درد میکنه و نمتونم پاشم سرم گیج میره ....

2738

الهی حاجتروا بشی عزیزم فرستادم 

اسمم ایدا برای اینکه همه چی زودتر درست بشه بابام راضی بشه منو عشقم به هم برسیم💞

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️
الهی حاجتروا بشی عزیزم فرستادم  اسمم ایدا برای اینکه همه چی زودتر درست بشه بابام راضی بشه منو ...

الهی آمین عزیزم 🤲💚 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
سلام  میشه برا منم دعا کنی (: بابا و مامانم خیلی اذیتم میکنن اون اتفاقه بیفته راحت شم برا هم ...

سلام 

سلامت و حاجت روا باشید عزیزم 🤲💚 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
سلام مائده خانم.🌹 اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرج ...

سلام عزیزم ممنونم 

امشب بار سوم دعای مجیر هم خوندم 

سلامت و حاجت روا باشید🤲💙 

سلام عزیزم  ممنون که به یادم بودی حاجت روا باشین ان شاالله💖

سلام خواهش میکنم گلم 

امروز بار سوم دعای مجیر رو خوندم 

سلامت و حاجت روا باشید عزیزم ❤️🤲 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم♥ اللهم صل علی ...

قبول باشه عزیزم 

امشب برای بار سوم دعای مجیر رو خوندم شکر خدا 

سلامت و حاجت روا باشید 🤲💚 

خیلی ممنونم آبجی مهربونم😘😘😘 ان شاءالله حاجت روا بشی 🌹 

قربونت عزیزم 

امشب بار سوم دعای مجیر هم خوندم شکر خدا 

ممنونم و همچنین گلم 😘❤️🙏 

2706