2733
2739
عنوان

جوونی بهترین دورانه

143 بازدید | 17 پست

چطورین چخبرا

واقعا جوونا قدر خودشونو قدرتشونو بدونن چند روز پیش بود یه ۲ تا کارگر اورده بودیم برا تمیز کاری خونه دیگه چون خانم بود شوهرم گفت زشته من سر مبلا کمکش نکنم ( تو این چند ساله ما هیچوقت نتونستیم خودمون تنها خونه تکونی کنیم چون دیگه میدونیم ضعیفیم و نمیتونیم برا همین کارگر گرفتم )

اقا اون خانم جوون چقدر راحت همه کارارو کرد سنگین ترین چیزارو برام جابجا گرد بدون اینکه اذیت بشه ماشالله

حالا همسرم یه مبل تکی رو بلند کرده بود با اینکه دختره بزور راضی شد ولی الان نشسته همش کمر درد و شونه درد داره چند روزه

بر جمال محمد پ آل محمد صلوات 😍🌱❤️

ولی الان جوانی برام بدترین دورانه

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ولی الان جوانی برام بدترین دورانه

من از لحاظ این میگم که خب بدناتون قویه دیگه

میتونید درس بخوتید . میتونید ورزش کنید . سفر کنید . عشق و حال کنید. ولی ماها دیگه جون تو تنمون نیست حتلا خوبه ۵۰ سالمونه هاا خارجیا ۵۰ سال اول زندگیشونه

2740
منم ۴۳ سالمه احساس میکنم میانسال شدم واقعا باید قدر جوونی رو دونست

حالا من یکمی بهترما همسرم ۵۹ سالشع اون دیگه بیچاره خیلی ضعیفه خداشاهده حتی خریدا خونه در حد مثلا یه چندتا نوشابه و دوغ و ماست رو نمیگم بره بخره حتی مواقعی که مهمون دارم خودم میرم چون نمیتونه 

حالا این زنه رو دید پاشو تو یه کفش کرد که اونم بلند کنه چون زنه گفتمش بابا همون زن از منو تو قویتره

حالا من یکمی بهترما همسرم ۵۹ سالشع اون دیگه بیچاره خیلی ضعیفه خداشاهده حتی خریدا خونه در حد مثلا یه ...

آخی عزیزم. خدا بهتون عمر طولانی همراه با سلامتی بده ولی واقعا سن شما و همسرتون خیلی بالا نیست. اما دیگه نباید خودمون رو با کسایی که توی دهه ۲۰ یا ۳۰ هستن مقایسه کنیم. منم دلم یوقتایی میگیره ولی این گذر عمر برای همه هست

آخی عزیزم. خدا بهتون عمر طولانی همراه با سلامتی بده ولی واقعا سن شما و همسرتون خیلی بالا نیست. اما د ...

حالا جالبیش اینه همسرم تو دوران نوجوونی و جوونی کشتی گیر بوده تا موقعی که الان تقریبا ۵۰ کیلو هست داوری میکنه

پسربرادرش هم فکر کنم بین همون ۱۵ تا ۱۷ سالشه و کشنی گیره اقا باید ببینیش هرروز اینجا میدون کشتیه یلحظع غفلت کنم و برگردم میبینم ه

عموش رو بلند کرده هی تابش میده همسر منم که ضعییف اصلا میمیرم و زنده میشم هی میترسم بلایی سرش بیاره وسط این شوخیا

هی همین حرف تورو میگم که اقا اون جوونه تو دیگه نمیتونی شوخی نکن میزنه بلایی سرت میاره ولی هیچ

2706