2737
2734
عنوان

داییم بخاطر زنش سرم داد کشید ...

8756 بازدید | 225 پست

داییم رو خیلییی دوسش داشتم تازه چند ماهی هس ک نامزد کرده نامزدش رو دعوت کرده بود خونه مامان بزرگم خواهر نامزدش رفت کمک مامانم و خاله هام ظرفای شام رو بشوره جلو جمع داد زد سرم ک چرا باید آذین ( خواهر نامزدش ) ظرفا رو بشوره ؟! ( اینم بگم من کلا عادت ندارم کار کنم چ تو خونه خودمون چ کس دیگه ) منم خجالت کشیدم و سکوت کردم ... بعدش ک مهمونا رفتن مامان بزرگم بهش گفت ک چرا سرش دادی زدی و این حرفا داییم با پررویی تمام گفتش خوبش کردم و الان میام میزنمش و ‌.... 

حالا داییم مستاجر ی مغازه ۷۰ متری هس ک مال بابامه بابام هم اون مغازه رو زد به نام من برای خودم بنظرتون از مغازه بیرونش کنم ؟ ( خیلی بی شرم و حیا بازی دراورد ازش متنفر شدم )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

اینم بگم ک بابای من خیلی لطف در حقش کرده ۱۰ سال هس ک مفت و بدون کرایه تو مغازه ما کار میکنه الان ک دیگه بابام زدش به نام گفت هر کاری دلت خواس باهاش بکن چون بابام هم هم فهمیده ک خیلی بی نون و نمکه 

برو بهش بگو حق نداری سرم داد بزنی تو هیچ کاره منی اگر خیلی ادعای خوش غیرتی داشتی  خودت ظرف میشس ...

خیلی خجالت کشیدم من تو خونه بابام هم دست به سیاه و سفید نمیزنم بدجور جلو جمع تحقیرم کرد .

کار داییم خیلی خیلی زشته بوده ولی خب نمیشهدبگی چون سرم داد زدی بیا برو بیرون مطمعن باش بزرگترا نمیزا ...

آخه اصلا اجاره نامه نداره چون ۱۰ سال بابام بخاطر رضای خدا بدون کرایه گذاشتش بمونه در مغازه اما بابام هم ی رفتارایی ازشون دیده گفت هر کاری دلت خواس باهاش بکن خواستی اجاره بگیر خواستی بیرونش کن خواستی اصلا مغازه رو بفروش ...

۲۲ سالمه 

عزبزم، سنت کم نیست، خونه خودتون که بایدکمک مامان بکنی، واقعاااا دست تنهاسخت، خودم اگرپسرم نباشه واقعاگاهی عاجزهستم ازکارکردن، خونه دیگران هم خصوصا فامیل نزدیک اونم مادربزرگ، ادب حکم میکنه، کمکی بکنیم، صاحبخانه خیلی زحمت کشیده، انسانیت میگه کمک کنیم

دایی ات هم دادزده کارش نادرست بوده، 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
کرایه رو بهتون میده .؟

ن بخدا ۱۰ سال مفت و بدون کرایه تو مغازه بوده الان ک دیگه به نام من خورده بابام گفت هر کاری دلت خواس باهاش بکن ... خیلی بی نون و نمک و بی چشم و رو هس 

2706