2733
2734
عنوان

داییم بخاطر زنش سرم داد کشید ...

| مشاهده متن کامل بحث + 8780 بازدید | 225 پست

باید کرایه بگیرید ازش 

مستاجر چه غریب چه اشنا باید کرایه بده

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به طور کلی شمام باید تو مهمونی ها کمک کنید و عادت ندارم رو بالاخره باید ترک کنید حرکت دایی درست نبو ...

آخه مامانم و خاله هام هم داشتن کمک میدادن اما اون دختر آذین واسه اینکه مخ دایی کوچیکم بزنه ک اونم سر خانواده ما هوار بشه داشت خودشو نشون میداد وگرنه اصلا نیاز به کمک نداشتن ( اینم بگم این زن دایی هم با دعا و چاپلوسی مخ دایی بزرگم زد حالا نوبت خواهر کوچیکشه )

2731
عذرشو بخواه  ولی خوب اینکه بقیه برات کار کنن شما بشینی کار زشتیه

گلم خاله هام و مامانم همه داشتن کار میکردن اصلا نیاز به کمک نبود خواهر نامزد داییم هم برا این رفت شروع کرد ب کار کردن ک مخ دایی کوچیکم بزنه اینم هوار بشه سر خانوادمون

عزبزم، سنت کم نیست، خونه خودتون که بایدکمک مامان بکنی، واقعاااا دست تنهاسخت، خودم اگرپسرم نباشه واقع ...

گلم آخه نیاز به کمک نبود همه خاله هام و مامانمم داشت کمک میداد حتی دختر خالم ک همسن من بود هم نشسته بود خواهر نامزد داییم هم واسه اینکه مخ دایی کوچیکم رو بزنه رفت کمک 

گلم آخه نیاز به کمک نبود همه خاله هام و مامانمم داشت کمک میداد حتی دختر خالم ک همسن من بود هم نشسته ...

گاهی باید، مادرهاوخاله استراحت کنن، نسل جدید کمک کنن،

من بعد،یکم بیشترحواست باشه،  

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
سنشم کم نبوده که انقدرجوگیرشده بیرونش نکن ولی طبق روزازش اجاره بگیر

منم براش بد نبود بخدا بارها بابام خواسته از مغازه بیرونش کنه من واسطه شدم و گفتم گناه داره و ... هیچوقت هیچکس حق نداشت جلوی من اسم داییم بیاره همه خانواده میدونن چقد دوسش داشتم الان با اینکه چند وقته باهاش قهرم اصلا براش مهم نیس حتی ی معذرت خواهی کوچیک هم نکرد ..‌.

پس دنبال بهونه میگشتی کلک؟! 😀  بابا بایدد از اولش رو نمیدادید ک حالا استر بخواد

خیلی بی چشم و رو بازی دراورد واقعا ازش انتظار نداشتم اصلا عقد نکرده بود ما رو فروخت به اون دختره جو گرفته بودش ...

گاهی باید، مادرهاوخاله استراحت کنن، نسل جدید کمک کنن، من بعد،یکم بیشترحواست باشه،  

آخه گلم من ک نوکر داییم نیستم ک بیاد بخاطر زنش ک والا آدم ارزش داری هم نیس اینجوری باهام حرف بزنه تازه اونه ک ۱۰ ساله مفت و بدون کرایه تو مغازه ما مونده حالا هم نمیدونم چیکارش کنم نمیدونم بیرونش کنم یا قرار داد بنویسم اجاره بگیرم ازش 

2706