2752
2734
عنوان

داییم بخاطر زنش سرم داد کشید ...

| مشاهده متن کامل بحث + 8780 بازدید | 225 پست
آخه اصلا اجاره نامه نداره چون ۱۰ سال بابام بخاطر رضای خدا بدون کرایه گذاشتش بمونه در مغازه اما بابام ...

شما سرسنگین باش از این به بعد.واینکه بهتره اجاره بگیرید واین موضدع راپدریا مادرت مطرح کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظر من هم اجاره بگیرید ازش 

هیچ ادمی ارزش محبت اینجوری  نداره 

زنده باد کشور عزیزم ایران زمین.         ❤️🤍💚                  آن‌ها که اهل صلحند بردند زندگی را/وین ناکسان بمانند در جنگ زندگانی…/ بشری که حق اظهار عقیده و بیان اندیشه خود را نداشته باشد، موجودی زنده به شمار نمی رود/ خواهشا افراد خشک مذهب و افراطی روی پیام من ریپلی نزنن ممنونم /به کوروش به آرش به جمشید قسم به نقش و نگار تخت جمشید قسم که ایران همی قلب و خون من است گرفته ز جان از وجود من است بخوانیم همه این جمله در گوش باد…چو ایران نباشد تن من مباد  بدین بوم و بر زنده یک تن مباد…
2731

اینکه شما دس به سیاه و سفید نزدید رو یه نکته مثبت نبین نشانه اینه شما تنبل هستین ۲۲ ساله هستین باید درک کنید ک به دیگران کمک کردن چقدر حس و حال خوبی داره در مورد مغازه هم بهتره با زیون خوش رفتار کنید 

ن بخدا ۱۰ سال مفت و بدون کرایه تو مغازه بوده الان ک دیگه به نام من خورده بابام گفت هر کاری دلت خواس ...

اای کاش یواشکی توی گوشت میگفت پاشو توام کمک کن اینطور شما حق انتخاب داشتی  

بابامم همینو میگه میگه هر کاری براشون انجام بدی انگار بدهکارشونی 

حرف پدرت گوش بده با زبون بی زبونی پدرتم راضی هست دنبال دردسر نباش برات شر میشن اینا بیرونش کن دایی کیه اصلا خودشو نشون داد توی جمع کوچیکت کرده 

من میفهممت. مردا متاسفانه جوگیر میشن و با این رفتارا بین زنشون و بقیه خانواده هم اختلاف میندازن. 

حالا نه اینکه به خاطر این کارش اما در کل اینکه داییت مستاجرت باشه فقط باعث دعوا و اختلاف. مخصوصا از الان که متاهلم شده. یه بهونه جور کن و یه زمانی بده که بدون ناراحتی و دلخوری مغازه رو خالی کنه. 

اندکی بوی حسادت می رسد به مشمامم

ن بخدا اصلا زنش در حدی نیس ک من بخوام بهش حسادت کنم بابای خودم کارمند بانک خودم دانشجوی پزشکی بابام هم کلی ثروت داره ، اما دختر همسن منه خودش بیکار و پدر شغل آزاد و وضع مالی متوسط رو به پایین حتی بخدا من خودم همش به داییم اصرار کردم ک زن بگیره دوس داشتم عروسیش ببینم اما اون واقعا رفتار بدی باهام داشت تو جمع از خجالت آب شدم 🥲

اینکه شما دس به سیاه و سفید نزدید رو یه نکته مثبت نبین نشانه اینه شما تنبل هستین ۲۲ ساله هستین باید ...

ن گلم چون درس خوندم تو خونه کار نکردم و همش مشغول درس بودم عادت به کار کردن ندارم اینو همه خانواده میدونن حالا گاهی هم کمک میدم نمیگم دیگه هیچ کاری نمیکنم ولی تو اون شرایط ۳ تا خاله و مامانم و اون خواهر نامزد داییم ۵ نفر واسه ظرف شستن زیاد هم هس 😐

حرف پدرت گوش بده با زبون بی زبونی پدرتم راضی هست دنبال دردسر نباش برات شر میشن اینا بیرونش کن دایی ک ...

بابام قبلا بارها خواسته بیرونش کنه بخدا من خاک تو سر واسطه شدم نذاشتم چون داییم خیلی دوس داشتم ...اما اون بدجور خودشو نشون داد .

جوابشو میدادی خیلی دوس داری خودت پامیشدی کمک میکردی 

تازه دومادا اوایل جوگیرن بعد درست میشن 

داداشم و زنش موقع سفره انداختن میان همیشه یکبار ما رو نهار دعوت کردن

ما ساعت یک ظهر رفتیم خونشون داداشم انقد دادو بیداد کرد که چرا نیومدین کمک خانمم🤣 

2706