2733
2739
عنوان

بیچاره عموم عموی خوبم

250 بازدید | 28 پست

سرطان داره تازه دوماه نشده فهمیدیم مریض شده حالادکتریه هفته وقت داده میشه براش صلوات. بفرستین انقدگریه میکنم چشام داره میسوزه کارهرروزم شده گریه دعاذکرصلوات

لطفاواسه خونه دارشدنمون یه صلوات بفرستین خداخیرتون بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جواب کرده کاریش نمیشه کرد

الهی خدا شفا بده..............الان حال عمومیش چطوره؟؟؟؟؟؟؟

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
2731

مگه راه درمان سرطان رو پیدا نکرده بودن چند وقت پیش اخبار میگفت

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
2740
سرطان کدوم عضو؟ یک هفته وقت برای چی؟ ان شاءالله خدا شفا بده بهشون

انگار گفته یه هفته دیگه بیشتر زنده نیست

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
انگار گفته یه هفته دیگه بیشتر زنده نیست

ان شاءالله خدا شفا بده

مادربزرگ منم دیر فهمیدیم

گفتن ۲ ماه زنده میمونه

نمیشد شیمی درمانی هم بشه ، هم متاستاز داده بود هم پوکی استخوان شدید داشت

ولی یکسال و نیم بعدش زنده بود..

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
ان شاءالله خدا شفا بده مادربزرگ منم دیر فهمیدیم گفتن ۲ ماه زنده میمونه نمیشد شیمی درمانی هم بشه ، ...

آره بابا دکتره حرف زیادیم میزنن...............روحیشو نبازه بیشترم زنده میمونه.................اطرافیان باید حواسشو پرت کنن و شاد باشن

2706