2733
2734
عنوان

بیچاره عموم عموی خوبم

251 بازدید | 28 پست

سرطان داره تازه دوماه نشده فهمیدیم مریض شده حالادکتریه هفته وقت داده میشه براش صلوات. بفرستین انقدگریه میکنم چشام داره میسوزه کارهرروزم شده گریه دعاذکرصلوات

لطفاواسه خونه دارشدنمون یه صلوات بفرستین خداخیرتون بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جواب کرده کاریش نمیشه کرد

الهی خدا شفا بده..............الان حال عمومیش چطوره؟؟؟؟؟؟؟

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
2731

سرطان کدوم عضو؟

یک هفته وقت برای چی؟

ان شاءالله خدا شفا بده بهشون

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

مگه راه درمان سرطان رو پیدا نکرده بودن چند وقت پیش اخبار میگفت

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
سرطان کدوم عضو؟ یک هفته وقت برای چی؟ ان شاءالله خدا شفا بده بهشون

انگار گفته یه هفته دیگه بیشتر زنده نیست

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
انگار گفته یه هفته دیگه بیشتر زنده نیست

ان شاءالله خدا شفا بده

مادربزرگ منم دیر فهمیدیم

گفتن ۲ ماه زنده میمونه

نمیشد شیمی درمانی هم بشه ، هم متاستاز داده بود هم پوکی استخوان شدید داشت

ولی یکسال و نیم بعدش زنده بود..

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
ان شاءالله خدا شفا بده مادربزرگ منم دیر فهمیدیم گفتن ۲ ماه زنده میمونه نمیشد شیمی درمانی هم بشه ، ...

آره بابا دکتره حرف زیادیم میزنن...............روحیشو نبازه بیشترم زنده میمونه.................اطرافیان باید حواسشو پرت کنن و شاد باشن

لوزالمعده ،کلیه اش کار نمیکنه نتونستن عمل کنن 

آخی🥲

2706