2733
2734
عنوان

حلوا پختم 😋 با عکس و دستور😊

319 بازدید | 18 پست

سلام عشقا...

من اول شهد حلوا رو درست میکنم و میزارم سرد بشه.

نصف لیوان شکر با ۱ لیوان اب میزارم تا شکر حل بشه بعد یه قاشق چای خوری پودر هل(اگه نداشتید عرق هل دوقاشق غ)

و نصف کمتر لیوان گلاب میریزم و زعفرونی ک دم کرده بودم از قبل.

بعد ۱ لیوان ارد گندم قشنگ بومیدم رو گاز و شعله کم تا بوی خامیش قشنگ گرفته بشه بعد الک میکنم😊

بعد نصف لیوان کمتر روغن میریزیم تو تابه(اگه خواستید کره بزنید ی کم روغنتون روکم کنبد) بعد ارد رو میریزیم تو روغن مخلوط که شد.. شهد رو تو ۳ مرحله کم کم اضافه میکنیم و هم میزنیم هرچقدر خواستید حلوا سفت تر بشه بیشتر باید روی حرارت بمونه🥰

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
چقدر دلم خواست🥲

درست کن 🤕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

نوش جان

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
نوش دلم خواست.با چی تزیین کردی

ی کم حلوامو پودر کاکائو زدم قیف زدم.

با نارگیل

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

دست مریزاد کد بانو😋 نوش جونتون😘

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
به به ظاهرش ک عالیه، نوش جونت 🌱

مرسی،عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی نوش جانت خیلی دلم خواست😋

مرسی... کاش،پاشی درست کنی😮‍🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706