2733
2739
عنوان

حلوا پختم 😋 با عکس و دستور😊

309 بازدید | 18 پست

سلام عشقا...

من اول شهد حلوا رو درست میکنم و میزارم سرد بشه.

نصف لیوان شکر با ۱ لیوان اب میزارم تا شکر حل بشه بعد یه قاشق چای خوری پودر هل(اگه نداشتید عرق هل دوقاشق غ)

و نصف کمتر لیوان گلاب میریزم و زعفرونی ک دم کرده بودم از قبل.

بعد ۱ لیوان ارد گندم قشنگ بومیدم رو گاز و شعله کم تا بوی خامیش قشنگ گرفته بشه بعد الک میکنم😊

بعد نصف لیوان کمتر روغن میریزیم تو تابه(اگه خواستید کره بزنید ی کم روغنتون روکم کنبد) بعد ارد رو میریزیم تو روغن مخلوط که شد.. شهد رو تو ۳ مرحله کم کم اضافه میکنیم و هم میزنیم هرچقدر خواستید حلوا سفت تر بشه بیشتر باید روی حرارت بمونه🥰

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
چقدر دلم خواست🥲

درست کن 🤕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نوش جان

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
نوش دلم خواست.با چی تزیین کردی

ی کم حلوامو پودر کاکائو زدم قیف زدم.

با نارگیل

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

دست مریزاد کد بانو😋 نوش جونتون😘

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
به به ظاهرش ک عالیه، نوش جونت 🌱

مرسی،عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی نوش جانت خیلی دلم خواست😋

مرسی... کاش،پاشی درست کنی😮‍🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40