2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

دوره بیماریش به هفته طول میکشه اما دونه هاش یه ماه بیشتر ممکنه بمونن اصلن هیچ کدومو دستکاری نکنه بزاره خودشون بیوفتن اگر دستکاری شون کنه جاشون میمونه، 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم

حتما یه حجامت عام بکنه خوراکی های حساسیت زا مثل فلفل نخوره تا خارش نگیره.

✅ کارشناس و مشاور مذهبی. مشاور خانواده و روابط زناشویی. 🟦 فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه. 🟦سوالام تحقیق میدانی برای نوشتن مطالب علمیه. استخاره هم بلدم🕋. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
تو بهار فصلشه دیگه 

بچه های من تو پاییز گرفتن 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم

بگو اصلا دستشون نزن چون جاش میمونه و گود می افته

حتما بره دکتر

خنکی زیاد بخوره اگه بتونید لیموشیرین براش گیر بیارید خیلی خوبه

دوست من بچه اش گرفته بود میگفت وان و اب کردم توش جوش شیرین ریختم و بچه ام و نشوندم تو وان زودتر خشک شد آبله ها ولی خودم این کار رو نکردم نمیدونم درست انجام دادنش یا نه