2733
2734
عنوان

عیدی کم مادرشوهربه بچم

| مشاهده متن کامل بحث + 3618 بازدید | 150 پست
اره خوب زشته شاید ب بچه جاریتونم ۱۰۰ داده شاید وضعش بده 

جاریم مسافرته هنوزنرفته عیددیدنی.ولی همیشه یکسان میده فرق نمیزاره.شوهرم ازخساست مادرش ناراحت شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مقصر مادرهمسرتون هست که باعث شده بچه هاش پرتوقع بار بیان  شاید مراسمات پیش دستش بازتر بوده اون ...

والابه خدا

درسته به ی نوه داده به یکی نه

نمیخای ارتباطت روقطع کن

چه توقعاتی دارن

2742

کاش جرقه این آتیش نمیشدی 

شما که خدا نیستی عالم بر همه چیز باشی

شاید الان اوضاعش مثل قبل مساعد نیست

این عیده مادر و پسرم میندازی به جون هم

آن‌کس‌که‌نداند‌و‌نخواهد‌که‌بداند/حیف‌است‌چنین‌جانوری‌زنده‌بماند #منشی_نفر_بعدی
به این فکر کنید هرسال هرسال اون همه خوبی کرده حالا با یه سال که کم داده بی احترامی نباید کنید،گرچه ک ...

من ناراحت شدم ولی میگم این کارهم درست نیس انجام نده.حالابعدابهش بگو که ناراحت شدی ازاین کارش ولی قانع نمیشه

2738
جاریم مسافرته هنوزنرفته عیددیدنی.ولی همیشه یکسان میده فرق نمیزاره.شوهرم ازخساست مادرش ناراحت شده

بگو یه دستم مادرشو کتک بزنه تا دیگه خساست نکنه دل شما هم خنک میشه اینطوری

کارتوزشته که رفتی به شوهرت گفتی اونوناراحت کردی،اونم میخادبره به مادرش بگه،حالاوایسادی میگی نرو زشت ...

یعنی من نمیگفتن خودش نمیپرسیدچقدرعیدی دادمادرم؟؟

جریان شما، جریان لطف مکرر ،حق مسلم شده.. بابا دلیل نمیشه چون هرسال زیاد میداده الانم زیاد بده یا بیشتر ازقبل بده.. ممکن توی این برهه زمانی دستش تنگ بوده یا برنامه خاصی برای زندگیش داره که توان زیاد دادن نداشته، درکل عیدی یک نوع شیرینیه ، حقوق که نیست که بخواد زیاد داده بشه.. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تهش میرسه به خدا،پس از اولش بسپار به خدا🥰
من ناراحت شدم ولی میگم این کارهم درست نیس انجام نده.حالابعدابهش بگو که ناراحت شدی ازاین کارش ولی قان ...

توآتیش به پاکردی حالامیگی نرووزشته؟!

چه عروس بدی هستی

من اگرمادرشوهرت بودم آدم حسابت نمیکردم ومیگفتم خونه م نیا

اصلا  خق با  شما ولی اگر نمیخاستی دعوا پیش بیادد چرا کلا ب شوهرت گفتی ک الان نگران اینی فردا بره با مادرشوهرت صحبت  کنه!😐...بعم زشته  اخه عیدی چیه ک بحثشو کردی..ب بچه جاریت زیاد داده ک  داده ..شما عاقل باش ک این مساعل جز اعصاب خوردی چیزی نداره

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...) 
2706