2737
2739
عنوان

عیدی کم مادرشوهربه بچم

3617 بازدید | 150 پست

همسرم نیمه اول عیدشیفته ومن امشب خودم تنهایی بابچم رفتم عیدیشون که ناراحت نشن.

مادرشوهرم دوتانوه داره یکی بچه ی منه یکی بچه ی جاریم.هرسال قبل عیدیه دست لباس به انتخاب خودشون براشون میخریدمیگف عیدیشون توی عیدهم بهشون عیدی میداد.که امسال نخرید

امسال من برای پسرم تولدنگرفتم ولی جاریم تولدگرف.به بچه ی اون هدیه تولدسنگین گرف ولی برای بچه ی من نه.درصورتی که سالای پیش هم که نگرفته بودم بازم هدیه تولدشومیدادحتما.امسال نداد.دیگ فک میکردم حتمایه عیدی خوب بهش میده جبران کادوتولدش.

امشب که رفتیم ۱۰۰تومن داددست پسرم ومن همینجوری موندم.ولی سعی کردم ناراحتیمونشون ندم وتشکرکردم.واقعاازمادربزرگ توقع عیدی ۱۰۰تومنی نداشتم مادرخودم یه تومن داده بهش داداشمم که مجرده یه تومن.حالافک کن اون یکی مادربزرگش ۱۰۰تومن.شب که برگشتم به شوهرم گفتم خیلی ناراحت شدگف چراگرفتی نبایدمیگرفتی.گفتم مگ من بی ادبم عیدی وپس بدم.حالامیگ فردامیرم ۱۰۰تومنومیدم به مادرم میگم بیاپولت بزارتوجیبت بچه ی من عیدی نمیخواد.هرچقدرباهاش صحبت میکنم که زشته این کارولش کن کوتاه نمیاد.بنظرشماهم زشته خیلی بده این کار؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون خودشو خراب کرده با این کارش،شما دیگه خودتون رو کوچیک نکنین 

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!
2731

خب وقتی خانوادت زیاد دادن وظیفه مادرشوهرت نیست که اونم زیاد عیدی بده

100 تومن خوبه دیگه چه توقعی از پدر مادرا دارین

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2740

به این فکر کنید هرسال هرسال اون همه خوبی کرده حالا با یه سال که کم داده بی احترامی نباید کنید،گرچه کمم نیست صد تومن،قرار نیست خانواده شما اونقدر داده اینم همون قد بده ک

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706