2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

گشادیش کمتره ولی نه زیاد

خیلی گشاد نمیخوای واید بخر

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

خیلی اندازس 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2740
دیگ خربدم تازه یدونم مام فیت دارم از اونم خوشم نمیاد چیه اینا مد شدن مسخره بازی اه

مگه پرو شون نکردی؟ 

خب وقتی دیدی دوس نداری نمی‌خریدی گرونم هست🚶🏻‍♀️

همه مستی و خلق از ساغرو پیمانه میخیزد،،مرا دیوانگی زان نرگس مستانه میخیزد   اگه امضامو دیدی لطفا برای نیت ای که توی دلمه دعا کن . حتما بهم بگو❤️
مگه پرو شون نکردی؟  خب وقتی دیدی دوس نداری نمی‌خریدی گرونم هست🚶🏻‍♀️

میدونی مشکلم چیه ی کت جین کوتاه خریدم بعد اینو خریدم که اون کوتاهیش زیاد معلوم نباشه بعد میام چادر سر میکنم بدقواره میشم

میدونی مشکلم چیه ی کت جین کوتاه خریدم بعد اینو خریدم که اون کوتاهیش زیاد معلوم نباشه بعد میام چادر س ...

خب عزیزم چادر با نیم بگ😐😂 . 

سختش کردیا 😂شما ک چادری باید مام استایل میخریدی. هم تنگ تر از این دوتاس 

هم زیادی چسب نیست . 

استایلت خب چون کت کوتاهه اره باید همین دو اپشنی ک خریدیو بپوشی اما چون چادری اوکی نیستن . 

مام فیتو امتحان کردی فک نمیکنم زیادی بد بشه!

همه مستی و خلق از ساغرو پیمانه میخیزد،،مرا دیوانگی زان نرگس مستانه میخیزد   اگه امضامو دیدی لطفا برای نیت ای که توی دلمه دعا کن . حتما بهم بگو❤️
2706