2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

گشادیش کمتره ولی نه زیاد

خیلی گشاد نمیخوای واید بخر

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

خیلی اندازس 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
دیگ خربدم تازه یدونم مام فیت دارم از اونم خوشم نمیاد چیه اینا مد شدن مسخره بازی اه

مگه پرو شون نکردی؟ 

خب وقتی دیدی دوس نداری نمی‌خریدی گرونم هست🚶🏻‍♀️

همه مستی و خلق از ساغرو پیمانه میخیزد،،مرا دیوانگی زان نرگس مستانه میخیزد   اگه امضامو دیدی لطفا برای نیت ای که توی دلمه دعا کن . حتما بهم بگو❤️
مگه پرو شون نکردی؟  خب وقتی دیدی دوس نداری نمی‌خریدی گرونم هست🚶🏻‍♀️

میدونی مشکلم چیه ی کت جین کوتاه خریدم بعد اینو خریدم که اون کوتاهیش زیاد معلوم نباشه بعد میام چادر سر میکنم بدقواره میشم

میدونی مشکلم چیه ی کت جین کوتاه خریدم بعد اینو خریدم که اون کوتاهیش زیاد معلوم نباشه بعد میام چادر س ...

خب عزیزم چادر با نیم بگ😐😂 . 

سختش کردیا 😂شما ک چادری باید مام استایل میخریدی. هم تنگ تر از این دوتاس 

هم زیادی چسب نیست . 

استایلت خب چون کت کوتاهه اره باید همین دو اپشنی ک خریدیو بپوشی اما چون چادری اوکی نیستن . 

مام فیتو امتحان کردی فک نمیکنم زیادی بد بشه!

همه مستی و خلق از ساغرو پیمانه میخیزد،،مرا دیوانگی زان نرگس مستانه میخیزد   اگه امضامو دیدی لطفا برای نیت ای که توی دلمه دعا کن . حتما بهم بگو❤️