2733
2734

سلام بچه ها 

نی نی الی جان من امروز رفتم واسه سونو که دکترم تا5شنبه نیس این ماه دیگه نمیشه آی یو آی کنم 

حتما قسمت نبوده 

آسیما جون به سلامتی بری آی یو آی

واسه بدست آوردن آرزوت زیاد تلاش نکن ... ی روزی بهش میرسی سالها بعداز تحققش میبینی انگار قد تلاشت ارزش نداشت .... یعنی اصلا ارزشی نداشت اما بخاطرش چه چیزای با ارزشی فداشدن حتی اگه اون آرزو نی نی باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم با اي يو اي بار اول باردار شدم خدا رو ١٠٠٠ مرتبه شكر اميدتون به خدا باشه و با حرفاي ناميد كننده بقيه غمگين نشين بچه ها

من آروزهایم را به دست های مهربان و قدرتمند پروردگارم میسپارم و میدانم که آروزهایم را به به بهترین شکل در بهترین زمان و بهترین مکان براورده میکند
2731

سلام من هستم 

چ خبر؟

واسه بدست آوردن آرزوت زیاد تلاش نکن ... ی روزی بهش میرسی سالها بعداز تحققش میبینی انگار قد تلاشت ارزش نداشت .... یعنی اصلا ارزشی نداشت اما بخاطرش چه چیزای با ارزشی فداشدن حتی اگه اون آرزو نی نی باشه

2740

نينلي جان خودم مشكلي نداشتم شوهرجان واريكوسل داشت البته گريد يك بود ولي اثرش رو اسپرم زياد بود

من آروزهایم را به دست های مهربان و قدرتمند پروردگارم میسپارم و میدانم که آروزهایم را به به بهترین شکل در بهترین زمان و بهترین مکان براورده میکند
نينلي جان خودم مشكلي نداشتم شوهرجان واريكوسل داشت البته گريد يك بود ولي اثرش رو اسپرم زياد بود

عزیزم شوهرتون چندوقته عمل کرده؟تعداد و تحرک اسپرم چجوریه براش

دلم گرفته ای خدا تو دل گشایی کن من امده ام به امیدت تو هم خدایی کن😍💞

گريديك رو معمولا عمل نميكنن شوهر   منم عمل نكرد تعداد ٣٨ ميليون و گريد يكش ٧٪‏ بود ولي بعد از شستشو شد   ٨٩٪‏.

بله الان ١٢ هفته هستم لتروزول از روز سوم دو تا و امپول فوستيمون و دو تا هم امپول hcg، ٣٦ ساعت بعد هم اي يو اي كلا با سونو ها و دارو ها حدود ١٢٠٠ تا ١٣٠٠ شد ولي خود اي يو اي ٥٥٠