2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من قراره سه شنبه برم واسه اقدامات اولیه

واسه بدست آوردن آرزوت زیاد تلاش نکن ... ی روزی بهش میرسی سالها بعداز تحققش میبینی انگار قد تلاشت ارزش نداشت .... یعنی اصلا ارزشی نداشت اما بخاطرش چه چیزای با ارزشی فداشدن حتی اگه اون آرزو نی نی باشه

من یکسال ونیمه تخمدان پلی کیستیک دارم همون چهارپنج ماه اول دکترم گفت باید آی یو آی بشی ولی من قبول نکردم تا الان چهار تا دکتر عوض کردم همش دارو مصرف میکنم پ نتیجه نمیگیرم ولی دوس ندارم آی یو آی بشم درصد موفقیتش زیاد نیس

زندگی نه همین صورت خندان من است زیر این خنده غمی ست که این تنها دنیای من است.
2740

آسیما جون نمیدونم چرا حس خوبی بهش ندارم و عقیده دارم نا حدا نخواد نمیشه من پریودام منظم نیس ینی شروع بشه دیگه تموم نمیشه واسه همین مجبورم تحت نظر باشم وگرنه بیخیالش میشدم تا هروقت خداجونم بخواد نی نی بهم بده

زندگی نه همین صورت خندان من است زیر این خنده غمی ست که این تنها دنیای من است.

آسیما از آز اسپرم سردرمیاری؟آز شوهرمو بدم بخونی؟

واسه بدست آوردن آرزوت زیاد تلاش نکن ... ی روزی بهش میرسی سالها بعداز تحققش میبینی انگار قد تلاشت ارزش نداشت .... یعنی اصلا ارزشی نداشت اما بخاطرش چه چیزای با ارزشی فداشدن حتی اگه اون آرزو نی نی باشه