2737
2739

آسیما😢😢😢😢

واسه بدست آوردن آرزوت زیاد تلاش نکن ... ی روزی بهش میرسی سالها بعداز تحققش میبینی انگار قد تلاشت ارزش نداشت .... یعنی اصلا ارزشی نداشت اما بخاطرش چه چیزای با ارزشی فداشدن حتی اگه اون آرزو نی نی باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نینی الی مشکل من دقیقا اینه😂

واسه بدست آوردن آرزوت زیاد تلاش نکن ... ی روزی بهش میرسی سالها بعداز تحققش میبینی انگار قد تلاشت ارزش نداشت .... یعنی اصلا ارزشی نداشت اما بخاطرش چه چیزای با ارزشی فداشدن حتی اگه اون آرزو نی نی باشه

بچه ها فعلا بای

من با موبایل میام میرم بالای صفحه بعد انگشتمو روی صفحه به سمت پایین میکشم بروز رسانی میشه

«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ»
2740

تعدادش 89ملیون بود خوب بود اما کیفیت و تحرکش خیلی پایین بود

قبلش  قرص کلوموفین3تا امپول اچ ام جی 

بعداز سونو که  فولیکول 18 داشتم و دکتر گفت عالیه 2تا اچ سی جی زدم و فرداش تزریق داشتم.

دلمروشنه امیدوارم خدا بی جواب نذارتم.

هزینم تقریبا 400شد ولی اینماه دستمون خیلی خالی بود خداکنه با خبر بارداریم هم واسه خودم وشوهرم این سختی جبران بشه به حق امشب

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....

بچه ها من تو این زمینه کم تجربه ام ولی تویه تاپیک جامع ای یو ای بودم و خیلی چیزا یاد گرفتم.باور کنین مهمترین. رمز موفقیت اول امید داشتنه.میدونم انتظار کشیدین و هرماه ناامید شدین ولی زندگی هنوز جاریه پس یعنی امیدی باید باشه

بعدازون تغذیه قبلش و بعدش و و و  استراحت بعدش هست.ددکتر من گفت به همسرم روزی یه چایی زعفرون بدم خودمم شب قبلش عرق کاسنی بخورم ولی  اصلا گرمی نخورم.

حالا امیدوارم نتیجه بگیرم.

ولی بچه ها توروخدا فقط امید داشته باشین و استرس نداشته باشیییییین

خیلی حرفیدم ببخشید

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....

سلام بچه ها

هلن جونم خوش اومدی

K18 پ چرا دکتر من انقد نرخش بالاست 800میگیره اونم بدون دارو

راستی بعداز عمل نیم ساعت خوابیدی؟استراحت مطلق هم کردی؟اللن علائم چی داری

دلم گرفته ای خدا تو دل گشایی کن من امده ام به امیدت تو هم خدایی کن😍💞

سلام بچه ها 

تراخدا هرکس شرایط مواظبت بعد از آی یو آی رو میدونه بگه 

تاماهم یاد بگیریم 

ما پله داریم نمیدونم ضرر داره واسه آی یو آی یا ن؟

سلام. خوبین؟ سونو شدم ۵تا کلو داد ک از امشب باید بخورم شبی ی دونه ب مدت ۵ شب و ۶ تا امپول سینال روزی دوتا و چهارشنبه هفته بعد سونو کنم ک بگه کی برم واسه iui. راستی دکترم رزاقی هستن