2737
2739
عنوان

اگر با شوهرتون

337 بازدید | 25 پست

۲روز پیش دعوای خیلی بدی کرده باشید و برای اولین بار روتون تو روی هم باز بشه به شما بگ گم شو برو از خونه بیرون شما قهر کنید برید و امروز براتون عیدی بزنه و ی پیام تبریک سال نو طومار بنویسه بدون اینک حتی به دعوا اشاره کنه چیکار میکنید ؟من فقط تو دعوایی ک همش غر میزدم اون ساکت بود هرچی دلم خواست گفتم ولی یهو گفتم به خونوادت رفتی خونوادتم اینطورین ک یهو عصبی شد این حرفارو بهم زد بدجور قلبم شکست شما الان جای من باشید چیکار میکنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
هیچ وقت به خانواده هم،توهین نکنید. به من ۱۰۰ تا فحش بده یه جمله کوچیک در مورد خانواده ام نگوووو. فر ...

فقط گفتم به خونوادت رفتی همین از اون گذشته من زنشم چطور دلش اومد بهم بگ گمشو برو بیرون  

شما نباید تحت هیچ شرایط اسمی از خانواده ها تو دعوا بیارین 

۱۴سالگی عاشقش شدم و باهاش فرار کردم 🙃سخت بود خیلی سخت ولی الان خیلی شیرینه زندگی کنارش تو قشنگترین اتفاق زندگیمی $🫂❤️امضای قبلم رو پاک کردن 😐
رسما منو از خونه بیرون کرد و توهین کرد بهم 

چقدر رو دارید شما عروسا بخدا 

به خانوادش توهین کردی بعد انتظار داری هیچی نگه؟ خودتم بودی توهین میکرد حتما ساکت میموندی اره؟ 

همین ک تازه بهت عیدو تبریک گفته و... خیلی کار شاخی کرده بنظرم 

یکم واقع بین باش 

فقط گفتم به خونوادت رفتی همین از اون گذشته من زنشم چطور دلش اومد بهم بگ گمشو برو بیرون  

خب همین کلمه خودش دنیایی از حرف های ناگفته هست 

۱۴سالگی عاشقش شدم و باهاش فرار کردم 🙃سخت بود خیلی سخت ولی الان خیلی شیرینه زندگی کنارش تو قشنگترین اتفاق زندگیمی $🫂❤️امضای قبلم رو پاک کردن 😐
2706