2752
2734
عنوان

اگر با شوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 25 پست
الان همه میگن دوس شو ولی بنظر من فعلا قهر بمون چون زود وا بدی میگ ترسیده راش ندپ تو خومه...از فردا ه ...

منم میترسم براش عادی بشه ۲روز تو توی هر دعوا همینو بگ ولی از طرفی نمیدونم اصلا چی جوابشو بدم بالاخره اونم از غرورش زد هم تبریک هم پولی قابل توجهی ک واریز کرد نمیدونم واقعا

رسما منو از خونه بیرون کرد و توهین کرد بهم 

مبگفتم خودت گفتی از خونه برم خودت بهم برگرد تا بیام.

اگر گفت برگرد بگو ساعت چند میای دنبالم...

بعدشم دیگه همو دیدید فراموش کن دعوا چون شوهرتم اگر پشیمون نبود بهت پیام نمیداد 

بذار تو ذهنش بمونه تلاش برای آشتی نتیجه میده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من با خانواده شوهرم قطع رابطه کردم ولی یکبار پیش نیومده بدشون رو بگم جلو شوهرم 

اینجوری حرمت خودمو پیشش نگه میدارم. 

شما هم نباید میگفتی ایشونم رفتار خیلی زشتی کرده ولی من جات باشم مستقیما اشاره می‌کنم به دعوا میگم من خیلی از اون موضوع ناراحتم و دیگه مطمئن نیستم که اونجا خونه منم باشه وقتی راحت میشه بگی برو بیرون، یکم بیشتر باید تلاش کنه برای اینکه جبران کارش بشه. 

بحث با احمق ممنوع 🤚
2731
اینک به خونوادت رفتی توهینه ینی؟ 

اره دیگه داری میگی یعنی تو خیلی رفتارت بده مثل خانوادتی 

تو داخل عشق عاشقی نگفتی که داخل دعوا گفتی پس یعنی داری میگی خانوادت بده توهم بدی 

حالا شاید شما منظورت اصلا این نبوده ولی شوهرت اینجوری متوجه شده چی بگم عزیزم ایشالله که حل شه

وزن اولیه:۹۷ وزن هدف اول:۹۰ (رسیدم😍💪)وزن هدف دوم:۸۵
منم میترسم براش عادی بشه ۲روز تو توی هر دعوا همینو بگ ولی از طرفی نمیدونم اصلا چی جوابشو بدم بالاخره ...

نمیدونم دیگ چی بگم بخدا چون همین اتفاق برا خودم افتاد گفتم من جواب دادم شوهرم بعدنا گف ترسیدی رات ندم...بعدشم باز تکرار کرد

هیییییچ وقت خونتونو ترک نکنید مگ واقعا قصد جدایی ۱۰۰درصد داشتید

خونه مال توهم‌هس وقتی گف گمشوبرو....

خاسی بگی اینجا خونمه من راحتم هرکی ناراحته بره

الانم اولدسالی آشتی کن‌بره کشش نده 

یکم‌سرسنگین باش