2733
2734
عنوان

فردا روز عروسیمه.....ولی من شاد نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 4867 بازدید | 89 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ثمين يعني مرد رواني نداريم

داریم عزیزم نه اینکه نباشه.میگم اول زندگی حتما اخلاقای شوهرش دستش نیست ببینه دلیل از کوره در رفتنش چیه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2731
الان دیگه دیره برا کنسلی .فردا عروسیشه

میدونم سمین جان که دیره منم گفتم قبلش کنسل میکرد 

بیمــــــــــار خنـــــــــــده های تو ام بیشـــــــــــــــــــــتر بخـــــــــــــند

والا من چیزی که از مردای اطرافم دیدم این بود که بی دلیل جوش نمیاوردن .

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
تینا تادلت بخواد😂😅

مي دونم 😁

آخه ثمين مي گه هيچ مردي رواني نيست كه خود به خود عصباني بشه

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
بنظر من تو تکلیفت باخودت معلوم نیسنمیدونی چی میخایدرس حسابی ک جواب نمیدی

دقیقا

چرا همه تا يه چيزي ميشه ميخوان جدا شن😐چرا هيچ كس صبوري نميكنه؟؟ من از يك ماه قبل از عروسيم تا خود مراسم عروسي دعوا و كشمكش داشتم.. به خاطر استرس بود و دقيقا شوهرم همين رفتار داد و هوار و عصبي بازي و اين چيزارو داشت... حتي روز عروسي تو ماشين عروس الكي دعوامون شده اربده ميكشيد سرم.. با سياست و خانمي و صبوري گذروندم.. الان از گل نازكتر بهم نميگه هيچ حتي دلش نمياد سرم داد بزنه.. عاشق همديگه هستيم.. تورو خدا انقدر راحت زندگياتونو خراب نكنيد.. هيچ كس كامل نيست.. گل بي عيب خدااااست

مي دونم 😁آخه ثمين مي گه هيچ مردي رواني نيست كه خود به خود عصباني بشه

من حرفمو اصلاح کردم .ولی بازم میگم اگه اصولی بخوای فکر کنیم میبینیم چه مرد چه زن ی رفتاری طرف مقابلمون انجام میدن که آدم جوش میاره و عصبی میشه وگرنه خوب چه دلیلی داره

فکر میکنم شما خودتم نمیدونی میخوای چیکار کنی چون درست سوالاتو جواب نمیدی،اگه اخلاق همسرت از اول عقدتون اینجوری بوده که خب باید زودتر از این ها تصمیم قطعی میگرفتی اما اگه الان که نزدیکه جشنتونه اینطوری شده خب فشار استرسه بعدا خوب میشه

خدا جونم مرسی بابت این حس نابی که بهم دادی

من نمیدونم مشکل استارتر چیه و شرایطش چگونه است

اماااا مرد روانی هم داریم

یکی از اقوام ما هم تو دوران عقد شوهرش از کوره در میرفت و بد اخلاق بود به مادرش گفت مادرش گفته بود به خاطر فشارهای عصبی و مسایل زناشوییه برید سر خونه زندگی درست میشه

ازدواج کرد دو سال کارشون فقط جنگ و دعوا و کتک بود به طرز بسیار فجییییع که بعد از دو سال جدا شد 

به نظر من باید نشانه های دوران آشنایی و عقد را جدی گرفت

البته باز منظورم این نیست استارتر جدا بشه و ...

کاش آدم هاے خوب را هم می شد قلمه زد و تکثیر کرد هر بهار...🍀🍀🍀
2706