2737
2734
عنوان

فردا روز عروسیمه.....ولی من شاد نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 4865 بازدید | 89 پست
چرا همه تا يه چيزي ميشه ميخوان جدا شن😐چرا هيچ كس صبوري نميكنه؟؟ من از يك ماه قبل از عروسيم تا خود مراسم عروسي دعوا و كشمكش داشتم.. به خاطر استرس بود و دقيقا شوهرم همين رفتار داد و هوار و عصبي بازي و اين چيزارو داشت... حتي روز عروسي تو ماشين عروس الكي دعوامون شده اربده ميكشيد سرم.. با سياست و خانمي و صبوري گذروندم.. الان از گل نازكتر بهم نميگه هيچ حتي دلش نمياد سرم داد بزنه.. عاشق همديگه هستيم.. تورو خدا انقدر راحت زندگياتونو خراب نكنيد.. هيچ كس كامل نيست.. گل بي عيب خدااااست

کاملا باهات موافقم.مشکل ماها اینه که صبور نیستیم و دوست داریم همیشه کامل ترین چیزا رو داشته باشیم درحالی که شاید خودمون هم نقایصی داشته باشیم 

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

شوهر من اخلاقي داشت كه مادرش هميشه بهم ميگفت هيچ كس نميتونه باهاش كنار بياد و هميشه به شوهرم ميگفت دلم واسه زنت ميسوزه كه بايد تحملت كنه... انقدر الان آروم و آقا شده كه حرفمون تو همه فاميل هست ... به جاي فرار و داستان ساختن زندگيتونو بسازيد جون من .. اعصابم خورد ميشه هر تاپيك در ميون خرف از جداييه 😐 اسيد ميخورما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیدونم مشکل استارتر چیه و شرایطش چگونه استاماااا مرد روانی هم داریمیکی از اقوام ما هم تو دوران عقد شوهرش از کوره در میرفت و بد اخلاق بود به مادرش گفت مادرش گفته بود به خاطر فشارهای عصبی و مسایل زناشوییه برید سر خونه زندگی درست میشهازدواج کرد دو سال کارشون فقط جنگ و دعوا و کتک بود به طرز بسیار فجییییع که بعد از دو سال جدا شد به نظر من باید نشانه های دوران آشنایی و عقد را جدی گرفتالبته باز منظورم این نیست استارتر جدا بشه و ...

فکر نمیکنی شاید شاید شاید دلیل این وحشی بودن شوهره همون زنش باشه.شاید خانم رفتاری انجام داده که موضوع به کتک و فحاشی کشیده .خدایی اگه ی روزی همسر ی چیزی گفت و اون موضوع رو منطقی بخوای حلش کنی کار به کتک میکشه؟بازم برمیگرده به سیاست و صبوری

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
چرا همه تا يه چيزي ميشه ميخوان جدا شن😐چرا هيچ كس صبوري نميكنه؟؟ من از يك ماه قبل از عروسيم تا خود مراسم عروسي دعوا و كشمكش داشتم.. به خاطر استرس بود و دقيقا شوهرم همين رفتار داد و هوار و عصبي بازي و اين چيزارو داشت... حتي روز عروسي تو ماشين عروس الكي دعوامون شده اربده ميكشيد سرم.. با سياست و خانمي و صبوري گذروندم.. الان از گل نازكتر بهم نميگه هيچ حتي دلش نمياد سرم داد بزنه.. عاشق همديگه هستيم.. تورو خدا انقدر راحت زندگياتونو خراب نكنيد.. هيچ كس كامل نيست.. گل بي عيب خدااااست

وای مامان اوین جون میشه دقیق بگی ینی چکارایی باید کنیم؟من خیلی تواین مسئله مشکل دارم مثلا وقتی الکی گیر میده یا داد میزنه هیچی نگیم؟خب پرزو میشه که بازم تکرار میکنه

خدایا شکرتتتتتتت همین
2742

[QUOTE=42427856]شوهر من اخلاقي داشت كه مادرش هميشه بهم ميگفت هيچ كس نميتونه باهاش كنار بياد و هميشه به شوهرم ميگفت دلم واسه زنت ميسوزه كه بايد تحملت كنه... انقدر الان آروم و آقا شده كه حرفمون تو همه فاميل هست ... به جاي فرار و داستان ساختن زندگيتونو بسازيد جون من .. اعصابم خورد ميشه هر تاپيك در ميون خرف از جداييه 😐 اسيد ميخورما[/QUOمن معتقدم یک زن با سیاست زنونش میتونه ی مرد اژدها رو هم رام کنه متاسفانه بعضیا این شیوه رو بلد نیستن و زندگی رو با میدون جنگ اشتباه گرفتن

[QUOTE=42427856]شوهر من اخلاقي داشت كه مادرش هميشه بهم ميگفت هيچ كس نميتونه باهاش كنار بياد و هميشه به شوهرم ميگفت دلم واسه زنت ميسوزه كه بايد تحملت كنه... انقدر الان آروم و آقا شده كه حرفمون تو همه فاميل هست ... به جاي فرار و داستان ساختن زندگيتونو بسازيد جون من .. اعصابم خورد ميشه هر تاپيك در ميون خرف از جداييه 😐 اسيد ميخورما[/QUOمن معتقدم یک زن با سیاست زنونش میتونه ی مرد اژدها رو هم رام کنه متاسفانه بعضیا این شیوه رو بلد نیستن و زندگی رو با میدون جنگ اشتباه گرفتن

بعضی وقتها واقعا نمیشه واقعا نمیشه

وای مامان اوین جون میشه دقیق بگی ینی چکارایی باید کنیم؟من خیلی تواین مسئله مشکل دارم مثلا وقتی الکی گیر میده یا داد میزنه هیچی نگیم؟خب پرزو میشه که بازم تکرار میکنه

عزیزم وقتی گیر میده و داد میزنه یک لحظه سکوت کن تا آروم شه بعد به وقتش براش توضیح بده با آرامش همه چیز این زندگی حل میشه اگه همون لحظه شما هم داد بزنی تهش میشه بی حرمتی بهت یا فحش میخوری یا کتک 

2740

من ازاینکارا هیچی بلد نیستم توروخدا واضح بگین ینی چیکار اخه دقیقااااااا

خدایا شکرتتتتتتت همین
فکر نمیکنی شاید شاید شاید دلیل این وحشی بودن شوهره همون زنش باشه.شاید خانم رفتاری انجام داده که موضوع به کتک و فحاشی کشیده .خدایی اگه ی روزی همسر ی چیزی گفت و اون موضوع رو منطقی بخوای حلش کنی کار به کتک میکشه؟بازم برمیگرده به سیاست و صبوری

نه اون خانوم از اقوام نزدیکمون بود وکاملا میشناسمش

بعدا با مرد دیگری ازدواج کرد الان هم سه تا بچه داره و خوش بخته

و برام نقل کردن که همسر اولش هم رفته با دختری ازدواج کرده و به دروغ گفته زن اولم بچه دار نمیشد و همسایه ها میگفتن با همسر دومش هم دائما جنگ داره و صدا جیغ و دادشون میاد

کاش آدم هاے خوب را هم می شد قلمه زد و تکثیر کرد هر بهار...🍀🍀🍀
عزیزم وقتی گیر میده و داد میزنه یک لحظه سکوت کن تا آروم شه بعد به وقتش براش توضیح بده با آرامش همه چیز این زندگی حل میشه اگه همون لحظه شما هم داد بزنی تهش میشه بی حرمتی بهت یا فحش میخوری یا کتک

سمین جون وقتی هم اروم میشه میخوام ح بزنم میگه اصن شرو نکن دوباره بعد حرفامم میمونه اونم با دادو فریادش ساکتم کرده اونوقت همش یاد میگیره با داد منو از حرفم بنداره

خدایا شکرتتتتتتت همین
بعضی وقتها واقعا نمیشه واقعا نمیشه

میشه همیشه ی راهی هست فقط باید قلق شوهر رو به دست بگیرید .همین که احساس عجز داری و میگی نمیشه یعنی شکست خوردی باید زندگی رو ساخت

نه عزيزم .. بدترين سم توي زندگي لجبازيه..و دقيقا همين لجباري زنانه ي ما باعث وحشي شدن مردا ميشه.. متاسفانه اين خصلت مردهاست كه خشن باشن.. احتياج دارن بعضي وقتا داد بزنن تا خالي شن.. مثل خصلت زنان كه لوس ميكنن ناز ميكنن.. من تو اين شرايط يكم ميرم تو قيافه ولي قهر نميكنم.. هيچ وقت هم كشش نميدم .. محل رو به يه بهونه اي ترك ميكنم تا آروم شه.. هيچ وقت حق رو ١٠٠٪‏ بهش نميدم كه پررو شه.. اولش هيچي نميگم .. آروم كه شد منم آروم باهاش صحبت ميكنم..  مدها مثل بچه ميكونن.. اول زندگي بايد همه چيشون رو بسنجيم بعد مثل بچه تربيتشون كنيم.. شوهر من خيلي خشك حرف ميزد و تو خانواده اي بزرگ شده بود كه بي احساس بودن.. الان قربون صدقه از دهنش نميفته چون يادش دادم.. اونا كاراي مارو تقليد ميكنن.. ما با كارامون و رفتارمون بهشون ياد ميديم.. هر عملي عكس العمل داره 

سمین جون وقتی هم اروم میشه میخوام ح بزنم میگه اصن شرو نکن دوباره بعد حرفامم میمونه اونم با دادو فریادش ساکتم کرده اونوقت همش یاد میگیره با داد منو از حرفم بنداره

عزیزم وقتش باید حرف زد وقتی توی خوشی هستین ببین دقیقا نباید بهش بگی این چه حرفی بود بهم زدی مستقیم نگو غیرمستقیم مثلا بگو اینقدر بدم میاد از فلان موضوع .نگو تو این کارو میکنی 

نه اون خانوم از اقوام نزدیکمون بود وکاملا میشناسمشبعدا با مرد دیگری ازدواج کرد الان هم سه تا بچه داره و خوش بختهو برام نقل کردن که همسر اولش هم رفته با دختری ازدواج کرده و به دروغ گفته زن اولم بچه دار نمیشد و همسایه ها میگفتن با همسر دومش هم دائما جنگ داره و صدا جیغ و دادشون میاد

پس ایشون دقیقا نمونه بارز ی مرد عصبی و روانی بوده دیگه 

2706