2737
2734
عنوان

فردا روز عروسیمه.....ولی من شاد نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 4865 بازدید | 89 پست

اخلاقش ایرادداره...ک زود ازکوره درمیره......زود عصبی میشه....سرمساعل پل هارو میشکنه

هرموقعه حرفا وکارای مادرشوهر وخواهرشوهر اذیتتون کرد یاد حضرت فاطمه بیوفتیدکه چقددددر صبور و باگذشت بود....حرص اونارو ازهمسرتون درنیارید ..اون هیچ حقی درانتخاب نوع خانوادش نداشته ونداره....پس ازین ببعد خودخوری ممنوع...غیبت ممنوع چه تودلتون چه پیش کس دیگه....مطمعن باش هیچکس ازسنگ نیست....توهمیشه خوب باش...حتی اگرکسی آن لحظه خوبی تورانفهمد باگذشت زمان پی ب خوبی های تومیبرد...خداهم بالاسرشاهد..روزی فقط چندبار ذکر یافاطمه بگو ببین چطور ازدست هر کینه وکدورتی ارامش پیدامیکنی....

اگه ب خاطر خرید و مرلسم هست ک استرس بالای این مراسمای دست و پاگیره ولی اگه همیشه و سر کوچکترین مسایل اینطوره با خانواده در میون بزار....البته ی تجدید نطر رو رفتار خودتم داشته باش ک چ طور برخورد داری....شاید نیازه ب مشاور رجوع کنی...مشاور تلفنی هم الان کمک میکنه بزار شماره شو پیدا کنم...فقط با مشاور صادق باش در مورد رفتارای خودت هم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو صفحه ازت دارن سؤال مي پرست يه خط كلي توضيح دادي

عزيزم خوب توضيح بده تا بچه ها راهنماييت كنن

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
2731

اگه ب خاطر خرید و مرلسم هست ک استرس بالای این مراسمای دست و پاگیره ولی اگه همیشه و سر کوچکترین مسایل اینطوره با خانواده در میون بزار....البته ی تجدید نطر رو رفتار خودتم داشته باش ک چ طور برخورد داری....شاید نیازه ب مشاور رجوع کنی...مشاور تلفنی هم الان کمک میکنه بزار شماره شو پیدا کنم...فقط با مشاور صادق باش در مورد رفتارای خودت هم  

فعلن این شماره رو پیدا کردم 1480

2740

بعید میدونم بعد ازدواج بتونی باکره بمونی

وقتی پای جدایی را بکشی وسط ممکنه به هر روشی متوسل بشه برای نگه داشتنت که یکی از روشها از بین بردن بکارته

کاش آدم هاے خوب را هم می شد قلمه زد و تکثیر کرد هر بهار...🍀🍀🍀

واااا خوب چرا میخوای جشن بگیری اصلا چرا گذاشتی به جشن برسه باید جلوتر به فکر جدایی میوفتادی اون و خانوادش رو بیخیال بیچاره پدر و مادرت با چه ذوقی دارن دختر عروس میکنن 

کاش میشد زندگی تکرار داشت لا اقل تکرار را یکبار داشت

به جای این فکر که نمیخوام خانومش بشم سعی کن زندگیتو بسازی .ببین چه رفتاری میکنی که شوهرت از کوره در میره هیچ مردی به خودیه خود روانی که نیست حتما حتما رفتاری میکنی که خوشش نمیاد

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
اگه میخوای جدابشی مراسم عروسی واسه چیه پس قبلش کنسل میکردی

الان دیگه دیره برا کنسلی .فردا عروسیشه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2706