2737
2734
عنوان

شمارش اتفاقات زیبای امسالمون😍😍

284 بازدید | 41 پست

بسم الله الرّحمن الرّحیم❤️💙

سلام به دوستان گل تر از گلم😍😍

من اول هر سال میشینم اهدافمو بازبینی میکنم ببینم تو سال جدید چیا میخوام و چه اهداف جدیدی باید بنویسم💙

الان که آخر ساله نشستم نگا کردم به کدوم اهدافم رسیدم

چه اتفاقات خوبی امسال برام افتاد❤️

وچه سختیا که به لطف خدا گذشت 😘

ازتون میخوام بگید امسال چه اتفاقات قشنگی براتون رقم خورد و تو سال جدید دوس دارین چه اتفاقات قشنگی براتون بیوفته

میخوام اتفاقات قشنگمون رو بشمریم وخدا رو از ته دل شکر کنیم😍😍بسم الله الرّحمن الرّحیم

فَإِنَّ مَعَ ٱلۡعُسۡرِ يُسۡرًا 5

إِنَّ مَعَ ٱلۡعُسۡرِ يُسۡرٗا

خدایا تو بهترین هدیه ی هر لحظه ی منی😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
امسال خدا یه نشونه بهم داد که جواب صبوری هامو میده خدایا شکرت 

خداروشکر عزیزدلممم😍😍

ان شاءالله سالی پر از ایمان وخیر وبرکت و سلامتی داشته باشین قشنگم.ان شاءالله همه😍❤️

اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🌴🌹🌻

اول اتفاقات خوب را میگم. شکر خدا ماشین خریدم. سه تا دوره شرکت کردم که دوتاش هنری بود و یکیش علمی و به دانسته هام اضافه شد. بیشتر وسایل خونه ام را عوض کردم. 

اتفاق بد هم توی خرداد ماه دوست خوبم را از دست دادم. انشالله که جاش تو بهشت باشه.

از خدا بابت همه چیز سپاسگزارم سالی که گذشت هم سخت بود و هم اسون قسمت اومدن خونه پدر شوهرم رو دوست نداشتم چون مجبور شدم چون سال قبلش خونه خریدم ولی به خاطر خرید خونه خوشحال بودم و اینکه مسافرت و تفریح زیاد رفتیم،ماشین خریدم در کل میگن بعد از هر سختی اسونیه خدای من شاهده که سختیای زندگیم بیشتر بوده انشالله تو سال جدید اتفاقای خوب برای هممون بیافته.

پرستاری یعنی،عشق،صبر،تحمل و بیخوابیهای شبانه
خدایا شکرت خانوادگی رفتیم شمال خدایا شکرت خونه خریدیم خدایا شکرت تنمون امسال هم سلامت بود خدایا ش ...

خدارو هزاران هزار مرتبه شکر😍😍😍

ان شاءالله سال جدیدم پر از اتفاقات و حال خوش باشه براتون گلمم🌻🌹😍

واگه ناراحتیم باشه به لطفا خدا عاقبتش خیر و پر از مصلحت باشه

بسم الله الرّحمن الرّحیم 💙

فَإِنَّ مَعَ ٱلۡعُسۡرِ يُسۡرًا 5

إِنَّ مَعَ ٱلۡعُسۡرِ يُسۡرٗا

سال جدیدتون پیشاپیش ان شاءالله مبارک باشه عزیزم😍😍

2706