2752
2734
عنوان

شمارش اتفاقات زیبای امسالمون😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 41 پست
خداروشکر عزیزدلممم😍😍 ان شاءالله سالی پر از ایمان وخیر وبرکت و سلامتی داشته باشین قشنگم.ان شاءالله ...

فدای تو عزیزم ⁦❤️⁩ قربون دل مهربونت ایشالله برا همه سال خوبی باشه مخصوصا برای بچه ها امیدوارم هیچ بچه ای زجر نکشه

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو کردی با ما      تو بمان و دگران وای به حال دگران

اتفاق خوب که زیاد افتاد برام در کنارش اتفاق بد ولی همیشه میگم خدایا حتما خودت صلاح میدونی ولی دیشب داشتم فکر میکردم خدا که اینقدر مهربون هست چرا هر چی سرطان هست جمعش نمیکنه برامون.تحمل زجر کشیدن عزیزانم رو ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بینیم رو عمل کردم مشهد رفتیم خاستگار داشتم .خدایا شکرت

خداروشکر عزیزدلم😍😍😍

ان شاءالله تو بهترین وقتش همسری سالم 

صالح وعاشق نصیبت بشه قشنگم

ان شاءالله قسمت همه ی مجردامون💙💙

اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم😍🌹🌻

عیدتونم پیشاپیش مبارک باشه ان شاءالله عزیزدلم😍😍

سلام عزیزم من امسال دو بار رفتم موهامو زدم فوبیای مو زدن دارم یه چیز دیگه هم‌پیش اومد بعد اسفند من به خاطر اب رفتن تو گوشم ممشکل شنواییم بدتر شد وقرص خوردم قطره هم ریختم ولی بعدا شد دو تا و یکیش که تموم شد رفتم دومیو خریدم و همون شب مامانم ریخت و فرداش تو خیابون گوشم ص داد و شنواییم باز شد یعنی بهتر شد جوری بودم که حرف بقیه رو نمیشنیدم یکی زنگ خونه رو میزد نمیشنیدم من لب خونیم خوبه مامانم حرف میزد اونجوری حرفشو میفهمیدم چیه و اینو مدیون دعای مادرمم 

2731

خدا رو شکر بچه هام سالمن خدا رو شکر سال گذشته هر اتفاق بدی هم افتاد برامون به خیر گذشت خدا رو شکر همه عزیزانم سلامتن الآنم برای اومدن تو راهیم خدا رو شکر میکنم دعا کنین همه خانومای باردار به سلامتی بارشون رو زمین بزارن و اونایی هم که بچه ندارن دامنشون سال جدید سبز بشه انشاالله 

خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
خداروشکر عزیزدلم😍😍😍 ان شاءالله تو بهترین وقتش همسری سالم  صالح وعاشق نصیبت بشه قشنگم ان ش ...

قربونت😘😍 انشاءالله 

انشاءالله که شما هم  به تموم خواسته هات برسی عزیزم ❤️

🌷🌷🌷

خدایا شکرت🙏
خدایا شکرت کار پیدا کردم و شاغل شدم حدایا شکرت هنوز عاشق همیم

خداروشکر عزیزدلم😍😍

ان شاءالله همیشه سفرتون پر از خیر وبرکت ونون حلال باشه

قشنگم سوره ی واقعه هر شب خوندن علاوه بر برکات بی نظیرش برای رزق وروزی عااالیه 

ان شاءالله کانون خانوادتون هرلحظه بیشتر از لحظه ی قبل

گرم و پرازصفا وصمیمیت باشه قشنگمممم😍🌻🌹

اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم. 

خدا رو شکر بچه هام سالمن خدا رو شکر سال گذشته هر اتفاق بدی هم افتاد برامون به خیر گذشت خدا رو شکر هم ...

خدا رو شکر. انشالله به سلامتی فارغ بشی و پیشاپیش هم عید و هم قدم نو رسیده مبارک باشه .

التماس دعا

اول اتفاقات خوب را میگم. شکر خدا ماشین خریدم. سه تا دوره شرکت کردم که دوتاش هنری بود و یکیش علمی و ب ...

خداروشکر عزیزدلم🌹

در مورد دوستتونم ان شاءالله با شهدا محشور بشه و صبر زینبی به شما عزیزدلم وخانواده ی محترمش داده بشه❤️‍🩹

ان شاءالله سال جدید براتون پر از خبرای خوب 

سلامتی 

وعاقبت و دل خوش باشه گلم🌻💙

اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم

خدا رو شکرت،امسال دوبار توی بدنم علائم بدی داشتم که ممکن بود چیزی بدی باشه ولی خدا رو شکر هر دوبار ب ...

خداروهزاران هزار مرتبه شکر عزیزدلم😍😍

واقعا سلامتی بزرگترین نعمته

ان شاءالله سلامتی و شفای همه ی مریضامون❤️🌹

ان شاءالله سالی پر از ایمان وخیر وبرکت و سلامتی داشته باشین قشنگم 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🌻😍

از خدا بابت همه چیز سپاسگزارم سالی که گذشت هم سخت بود و هم اسون قسمت اومدن خونه پدر شوهرم رو دوست ند ...

عزیزدلم ان شاءالله تو این سختی،خوشحالی بزرگی برات باشه

و بهترین مصلحت وعاقبت برات اتفاق بیفته

وسال جدید ان شاءالله 

سالی پر از ایمان وخیر وبرکت و سلامتی وحال وعاقبت خوش قسمت همه وشما عزیزدلمممم بشه😍🌻🌹🌴

اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم

خدا رو شکر. انشالله به سلامتی فارغ بشی و پیشاپیش هم عید و هم قدم نو رسیده مبارک باشه . التماس دعا

ممنون عید شما هم مبارک انشاالله بهترین ها توی سال جدید براتون رقم بخوره

خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
فدای تو عزیزم ⁦❤️⁩ قربون دل مهربونت ایشالله برا همه سال خوبی باشه مخصوصا برای بچه ها امیدوارم هیچ بچ ...

عزیزدلیییی شما  

الهی آمین یا ربَّ العالمین 

ممنون از دعاهای قشنگت مهربونم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🌻

اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم💙

اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🌹

2706