2752
2734
عنوان

گوشواره دخترمو گم کرده بودم خیلی گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1634 بازدید | 81 پست
تازه بدون اجرت ۳۴۰۰ بود. وحشتناک گرون شده ان شاالله دست و بالت باز شه بتونی بخری عزیزدلم

وای تازه یه گرمم نبوده🥲🤦🏻

انشاالله مرسی عزیزدلم🥺😘

انشاالله دخترشمام به شادی ازش استفاده کنه😍🫂

مرسی عزیزم یه سال و سه ماهشه فعلا شرایط کار ندارم یکمی باید بزرگتر شه. مادرم نمیتونه ازش نگهداری ک ...

عریزم  الهی خدا یه آدم خوب ودرست سرراهت قرار بده  همه چیز خیلی گرون من پارسال برای خودم یه مانتو خریده بودم امشب رفتم یکی خریدم هفتصد دخترم هم یه کفش دیده بود هشتصد تومن بود براش نخریدم نهایت براش میخریدم ششصد بود از دستم خیلی ناراحت شد منم سرماخورده بودم واصلا حوصله خرید نداشتم بهش قول دادم فردا براش میخرم واقعا دخترا خیلی حساسن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عریزم  الهی خدا یه آدم خوب ودرست سرراهت قرار بده  همه چیز خیلی گرون من پارسال برای خودم یه ...

مبارکتون باشه به دل خوش و تن سالم بپوشین ان شاالله.

من دیگه نتونستم نه برا خودم نه دخترم لباس بخرم.فکر کردم گوشواره بیشتر خوشحالش میکنه😍

عریزم  الهی خدا یه آدم خوب ودرست سرراهت قرار بده  همه چیز خیلی گرون من پارسال برای خودم یه ...

و البته هیچوقت  نمیتونم منتظر شخصی دیگه باشم تو زندگیم.ضربه ای که به اعتماد و باورام خورده خیلی سنگین بود.شوهرم رو میپرستیدم و فکر میکردم مثل یه کوه پشتمه. اما جوری پشتمو خالی کرد و جوری زمینم زد که نمیتونم سر پا شم

مبارکتون باشه به دل خوش و تن سالم بپوشین ان شاالله. من دیگه نتونستم نه برا خودم نه دخترم لباس بخرم. ...

قربونت مهربونم😘  انشاالله از جایی که فکرش نمیکنی خدا بهت روزی بی حساب بده ومهمتر از همه تن سالم و دل خوش بده 😍

و البته هیچوقت  نمیتونم منتظر شخصی دیگه باشم تو زندگیم.ضربه ای که به اعتماد و باورام خورده خیلی ...

خدا ازش نگذره واگذار کن به خدا انشالله بتونی بهترین ها رو برای دخترت بخری مبارکش باشه 

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤
و البته هیچوقت  نمیتونم منتظر شخصی دیگه باشم تو زندگیم.ضربه ای که به اعتماد و باورام خورده خیلی ...

میدونم گلم ولی چند سال که بگذره این موضوع براتون کمرنگ میشه وخدارو‌چه دیدی شاید یه مورد خوب ومناسب براتون پیدا شد وموقعیتش براتون پیش اومد ،ازدواجتون سنتی بود ؟

میدونم گلم ولی چند سال که بگذره این موضوع براتون کمرنگ میشه وخدارو‌چه دیدی شاید یه مورد خوب ومناسب ب ...

بله سنتی بود

بخاطر دخترمم که شده نمیخوام ازدواج کنم . من وظیفه مادریمو تا روزی که زنده م براش انجام میدم. دیگه قدرشناسیش بستگی به ذات خودش داره . توقعیم ازش ندارم.

بهش احساس دین میکنم. به خواست و اصرار من به این دنیای بد اومده.شاید اگه قبل از به وجود اومدنش ازش میپرسیدن دوس داری بری توی این دنیا و پیش این پدر و مادر، راضی نبود...

ان شاالله. آرزوی سال پر از سلامتی و دلخوشی و برکت واست دارم 😘😘😘😘

ممنونم عزیزم وهمچنین برای شما 😍😘 همه چیز به خدا بسپار که به بهترین شکل ممکن برات جبران میکنه لحظه ای شک نکن  مطمئن باش اون آدم لیاقت شمارو نداشته وصلاحت تو جدایی بوده بااینکه طلاق اصلا قشنگ نیست  چند سالته عزیزم ؟ 

ممنونم عزیزم وهمچنین برای شما 😍😘 همه چیز به خدا بسپار که به بهترین شکل ممکن برات جبران میکنه لحظه ...

بدترین ضربه ای بود که خوردم. طی ۳-۴ ماه ۲۰ کیو وزن کم کردم. 

۳۲ سالمه فدات.

توکل به خدا. نمیدونم حکمتش چی بود. ولی امیدوارم خوب بخواد

2706