2733
2739
عنوان

گوشواره دخترمو گم کرده بودم خیلی گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1599 بازدید | 81 پست
بله سنتی بود بخاطر دخترمم که شده نمیخوام ازدواج کنم . من وظیفه مادریمو تا روزی که زنده م براش انجام ...

این حرفها رو نزن عزیزم معلومه که شما لایق مادرشدن هستی ودخترت خیلی خوب و موفق به امید خدا بزرگ میکنی وآینده روشنی در انتظار شماست انشاالله 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدترین ضربه ای بود که خوردم. طی ۳-۴ ماه ۲۰ کیو وزن کم کردم.  ۳۲ سالمه فدات. توکل به خدا. نمید ...

عزیزم به فکر سلامتی وخوشبختی خودت ودخترت باش موضوع هر چی که بوده خداروشکر تموم شده وبه فکر روزهای بعد وآینده باش شما بایدخیلی خوشحال باشی که شر یه آدم سمی از زندگیتون کنده شده  مطمئن باش که خیری توی کار بوده وهیچ کار خدا بی حکمت نیست 

2731
عزیزم به فکر سلامتی وخوشبختی خودت ودخترت باش موضوع هر چی که بوده خداروشکر تموم شده وبه فکر روزهای بع ...

من تنها دل مشغولیم اینه که دخترمو ۷ سالگی ازم جدا میکنه.

و انقدر موجود پستی هست که بخاطر عذاب دادن من حاضره هرکاری بکنه

هرچند تا ۶ سال دیگه کی میدونه چی میخواد بشه. توکلم به خداست

من تنها دل مشغولیم اینه که دخترمو ۷ سالگی ازم جدا میکنه. و انقدر موجود پستی هست که بخاطر عذاب دادن ...

عزیزم از الان به شش سال دیگه فکرنکن  معلوم نیست تا اون موقع چه اتفاقاتی رقم بخوره  فعلا با دخترت وخانوادت خوش باش