2733
2734

نزدیک 1 ساله پدرم هرروز توی قلک دخترم پول میندازه.

(شوهرم ولمون کرده پیش پدر مادرم زندگی میکنیم)

هر دختریو میدید گوشواره داره, دست میزد به گوشاش که یعنی من ندارم.بعد چند روز پیش قلکشو باز کردم سهام عدالتم رو هم روش گذاشتم بردم یه گوشواره خیلی کوچیک دست دوم خریدم واسش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارکه

چطور اخه

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...
2728
2740

امروز یه لنگشو گم کردم. خیلی ریزن آخه. کل خونه رو زیر و رو کردیم نبود. بغضم گرفته بود. دلم برا دخترم سوخت. حتی ۱ روزم گوشش ننداخته بودم. نمیدونین وقتی واسش خریده بودم و آورده بودم خونه و دیدشون چه ذوقی کرده بود. محکم بغلم کرد و چند بار منو بوسید.

کاملا ناامید نشسته بودم و اشک تو چشمام جمع شده بود.

یهو یادم اومد چند وقت پیش یه دعای پیدا کردن گمشده اسکرین شات گرفتم.

رفتم تو گالری پیداش کردم و 14 بار خوندمش.

به خداوندی خدا سرمو که برداشتم از رو گوشی دیدم یه چیزی یه برق کوچیک زد رو فرشا.

دویدم سمتش.گوشواره بود 😍😍🥺🥺🥺

امروز یه لنگشو گم کردم. خیلی ریزن آخه. کل خونه رو زیر و رو کردیم نبود. بغضم گرفته بود. دلم برا دخترم ...

خدارو شکر🥹🥹 مبارک باشه ی حالتی هست قفل گوشواره رو با نخ میدوزن ک باز نشه اگ‌ بلدی انجام بده