2733
2739

من اصلا در مورد زندگی داداشش و زنش صحبت نمیکنم بخدا اصلا یادم نیست کجان. سرگرم زندگی خودمم‌. منو جاریم از دو شهر مختلفیم و دختر خوبیه و با هم ارتباطمون خوبه. دیروز شوهرم زنگ زده میگه مردم فلان شهر(شهر جاریم) خیلی بی چشم و رو هستن اما حساب جاریت جداست و دو دفعه بهم گفت. بعدشم گفت مردم شهر شما اما خیلی با معرفتن حالا کار نداشته باش که زن ما.... دیگه بقیه شو نگفت ولی منظورش این بود که من بی معرفتم. منم بهش گفتم ناراحت شدم تو واسه چی اینجوری صحبت میکنی اونم عذرخواهی کرد و منم دیگه کش ندادم قضیه رو. شبی زنگش زدم با هم صحبت کنیم صحبت رفت سمت کبوتر و بعدش گفتم نزار کبوتر داخل کفش لانه بسازه و کفشمو از اونجا بردار ولی برگشت بهم گفت دیگه حسودی کبوتر رو نکن

منظورش این بود تو حسود جاریتی 

بخدا من اصلا در مورد جاریم صحبتی نمیکنم اما شوهرم پاشو میکشه وسط

خیلی بهم برخورد و بهش گفتم من حسودی چی کردم؟ بازم گفت شوخی کردم. ولی دیگه نمیشه آدم همه حرفی رو به شوخی بگه

شما باشین با این حرفا ناراحت نمیشین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من باشم میگم اصلا واسم مهم نیست هرجور دلت میخواد سنگشو بزن به سینت ولی بعدا ببین کی ضرر میکنه من یا تو😁

کَلآغ هَر کآری میکَرد قَشَنگ نِمیشُد .. دآد میزَد میگُفت طآووس خَرابه .. 𓆩𓆩🖤𓆪𓆪️

وات د فاک

نمیدونم واقعا من خودم بشخصه میگم برو خواهر یا فامیل همونو بگیر تا قرون اخر مهریه منم بده تا باسنت بسوزه مرتیکه خاله زنک

ولی خب من تو نیستم 🥲♥️

اینجام تا در حد توان به سوالات شما جواب بدم / مشاور تحصیلی👩🏻‍🎓

نه من ناراحتی نمیشم 

ولی زدی ضربتی حالا ضربتی نوش کن 

یه جایی یه حرفی بهش میزنم بره با برف ده سال دیگه بیاد😅 

واسه همین کم پیش میاد شوهرم سر به سرم بذاره

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
2740

جرش بده مثل خودم دیروز سر اینکه پیام بهم نداد تبربک یه مسئله ایو بگه شستمش😂😂😂انداختمش رو رخت دقیقا دو ساعت تلفنی باهاش حرف زدم 

بدای بچه دار شدنم‌صلوات بفرستید لطفا

مادرشوهر منم همیشه جلوی تعریف یه خانمی می داد یک بار تا شروع کرد من اغراق آمیز تر تعریف و تمجید اون خانم کردم دیگه بار آخرش شد بخواد حس حسادت منو بسنجد یک بار دیگر همسرت شروع کرد شما هم اغراق آمیز تر تعریف بکن تا برای همیشه خاموش بشه

شاد شادم
داره شوخی میکنه سر به سرت بزاره 😐 چقدر جدی میگیرید قضیه رو 

پس اوکی ای سلامم میکنی شوهرت بگه عه زن داداشم اینجور سلام میکرد زن من اینجور 

اینجام تا در حد توان به سوالات شما جواب بدم / مشاور تحصیلی👩🏻‍🎓
2706