2733
2734
عنوان

یه سوال دینی و شرعی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 55 پست
بازم بپرس از کسی ولی ۷ روزتم بنظرم پر نشده بعدشم شاید پاک نشده باشی که میخوای بری حمام از شخص اگاه ...

عشقم امروز روز ۸ بود☹️

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش نمی‌دیدمش☹️  یعنی خیلی زورم میاد الان برم حموم  چون تا الان درگیر کارای خونه تکونی ب ...

همون از خودت کار کشیدی دیگه نباید سخت بگیری چون روزه هم بگیری کمی ضعیف تر میشی

زندگی  زیباست   ای زیبا    پسند
احیانا کار زیاد نکردی؟

چرا خیلی کار کردم☹️

الانم از خستگی زیاد میگم نا ندارم برم حموم

از دیشب افتادم به جون خونه جیگرم در اومده

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2731
کاش نمی‌دیدمش☹️  یعنی خیلی زورم میاد الان برم حموم  چون تا الان درگیر کارای خونه تکونی ب ...

عزیز دلم اگه نری غسل به گردنته و برای نماز و .. به مشکل میخوری اگه نرفتی ک هیچ اگه رفتی بیا سحری بخور روزه بگیر

بهترینِ خودت باش رفیق 🌿✨
عزیزم بعد افطار لک دیدی! اگه بعد اون بوده روزت قبول قبل اون نه  منم دو سه روز پیش دو ساعت قبل ...

همین الان دیدم رو لباس زیرمه🤦‍♀️ ظهری نبود

ممنونم 

2740
استحاضه باشی یعنی ۱۰ روز از شروع پریودیت گذشته باشه بله نیاز به غسل نیست . 

ممنون 🤍

عزیزم اگه همیشه به این دقت کن ک خون ریزیت کی بند میاد  ذره ای لک به جز استحاله غسل داره  ...

منکه نفهمیدم چی گفتی ☹️

ولی من تا روز ۳ خونریزی دارم ، روز ۴ لک روز ۵ میرم حموم

عزیزم زنگ بزن ۰۵۱۳۲۰۲۰ یا پیام بده به ۳۰۰۰۲۰۲۰ مال حرم امام رضا علیه السلام هست سوال شرعیتو بپرس

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسمم کامل سیو نشده نوشتم( صلوات بفرستین برای خودتون)   ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
فقط شما گفتی نیاز نیست بقیه گفتن گردنمه😢 من واقعا نای حموم رفتن ندارم... تا الان مشغول خونه تکونی ...

عزیزم برو یه دوش بگیر

اینکه هزار گرفتن نداره

سرحال هم میای خستگیت در می‌ره عرقت شسته میشه

سه دقیقه فقط برو زیر دوش غسل کن بیا بیرون