2733
2734
عنوان

یه سوال دینی و شرعی دارم

471 بازدید | 55 پست

من تازه پاک شدم و یکشنبه رو روزه بودم ...

الان رفتم سرویس دیدم رو لباس زیرم لک افتاده اما خیلی کمه حتی از لباس زیرمم رد نکرده

الان مجدد غسل به گردنمه؟؟ 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عده ت چند روزه ست؟

مثلا ۷ روزه ای؟

یا ۱۰ روزه؟

از ده روز گذشتی؟

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
اگه زمان پریودیت از ۱۰ روز کمتر بوده اون لک هم پریود حساب میشه

اره از ده کمتره😭 ای خدا چطوری برم حموم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2740
عده ت چند روزه ست؟ مثلا ۷ روزه ای؟ یا ۱۰ روزه؟ از ده روز گذشتی؟

عزیز من کلا تا ۴ یا ۵ روز پاک پاکم 

باید صبر کنم تا ۷ روز؟ یا میتونم روزه بگیرم

زندگی  زیباست   ای زیبا    پسند
عده ت چند روزه ست؟ مثلا ۷ روزه ای؟ یا ۱۰ روزه؟ از ده روز گذشتی؟

من ۲۱ برج لک دیدم ...

و دیروز پاک بودم روزه گرفتم

😭😭 بخدا نا ندارم برم حموم این چه مصیبتی بود 

من ۲۱ برج لک دیدم ... و دیروز پاک بودم روزه گرفتم 😭😭 بخدا نا ندارم برم حموم این چه مصیبتی بود&nb ...

برو بپر ی غسل کن بیا بیرون کاری ک من و گمونم اکثر خانوم ها انجام دادیم

زندگی  زیباست   ای زیبا    پسند
بله عزیز دلم و نمیتونی روزه بگیری  اگه مطمئن نیستی بزار فردا برو حمام و پس فردا روزه بگیر  ...

امروز روزه گرفتم که😢 یعنی قبول نبود؟!

لعنت به پریود ، دیدم دلم درد میکنه ها نفهمیدم میخواد لک بیاد

البته میگم خیلی کمه 

2706