2737
2734
عنوان

یه سوال دینی و شرعی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 55 پست
نه چون از لباس زیر رد نکرده مشکلی نداره لک به اندازه ای هست که به زحمت میشه دید پس نیازی به غسل مج ...

عزیزم بنده خدارو اشتباه راهنمایی نکنین غسلش میوفته گردن شما 

بهترینِ خودت باش رفیق 🌿✨

بازم بپرس از کسی ولی ۷ روزتم بنظرم پر نشده

بعدشم شاید پاک نشده باشی که میخوای بری حمام

از شخص اگاه بپرس

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز روزه گرفتم که😢 یعنی قبول نبود؟! لکنت به پریود ، دیدم دلم درد میکنه ها نفهمیدم میخواد لک بیاد ...

عزیزم بعد افطار لک دیدی!

اگه بعد اون بوده روزت قبول قبل اون نه 

منم دو سه روز پیش دو ساعت قبل افطار پری شدم 

بهترینِ خودت باش رفیق 🌿✨
نه چون از لباس زیر رد نکرده مشکلی نداره لک به اندازه ای هست که به زحمت میشه دید پس نیازی به غسل مج ...

فقط شما گفتی نیاز نیست بقیه گفتن گردنمه😢

من واقعا نای حموم رفتن ندارم...

تا الان مشغول خونه تکونی بودم

هنوز سحری هم نخوردم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2728
اگه مدت زمان پریودم تا الان کمتر از ده روز باشه بله باید دوباره غسل کنید روزه تون هم باطله

۸ روز شده😢

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2740

عزیزم اگه همیشه به این دقت کن ک خون ریزیت کی بند میاد 

ذره ای لک به جز استحاله غسل داره 

استحاله هم فقط اگه قلیله باشه باید برای نماز لباس زیر تعویض بشه

بهترینِ خودت باش رفیق 🌿✨
عزیز من کلا تا ۴ یا ۵ روز پاک پاکم  باید صبر کنم تا ۷ روز؟ یا میتونم روزه بگیرم

منم همیشه روز ۴ پاک بودم

الان ۸ روز گذشته... این لک دیگه چی بود😢

فقط شما گفتی نیاز نیست بقیه گفتن گردنمه😢 من واقعا نای حموم رفتن ندارم... تا الان مشغول خونه تکونی ...

من همینجوری سر خود جواب ندادم 

اول از مادرم پرسیدم 

ایشون خییییییییییلی مطالعه می‌کنه

یکسره تفسیر المیزان دستشه

من همینجوری سر خود جواب ندادم  اول از مادرم پرسیدم  ایشون خییییییییییلی مطالعه می‌کنه ی ...

عزیزم مگه فقط مطالعه شرطه من طلبه ام و حرف خدا رو میگم گلم 

این خانوم استحاله که نبودن

پریود بوده

بهترینِ خودت باش رفیق 🌿✨
برو بپر ی غسل کن بیا بیرون کاری ک من و گمونم اکثر خانوم ها انجام دادیم

کاش نمی‌دیدمش☹️ 

یعنی خیلی زورم میاد الان برم حموم 

چون تا الان درگیر کارای خونه تکونی بودم کمرم راست نمیشه🤦‍♀️

اما مجبورم برم☹️ همیشه ۴ روزه پاک میشدما الان روز ۸ هست نمیدونم لکش چی بود دیگ 

2706