2737
2734
عنوان

سرویس مدرسه

218 بازدید | 16 پست

سلام مامانهایی که سرویس برا بچه هاتون گرفتین فروردین رو هم یک ماه کامل حساب کردن باهاتون؟

راننده سرویس دخترم میگه فروردین باید کامل تسویه بشه اسفند هم ۱۰ روز جلوتر تعطیل شده میگه به من ربطی نداره باید پول یک ماه کامل واریز کنید 

درست میگه ؟ آخه وقتی دخترمو نبرده چرا باید کرایه اضافه بدم

پیش به سوی موفقیت و روزهای خوبی که در انتظارمونه 😍😍🥰🥰 خدایا شکرت برای همه چیز 🙏🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بله دیگه روالش همینه

من امسال اولین سالیه که سرویس گرفتم نمیدونم چجور حساب میکنن این دو ماه رو

حالا روالش واقعا اینه؟

پیش به سوی موفقیت و روزهای خوبی که در انتظارمونه 😍😍🥰🥰 خدایا شکرت برای همه چیز 🙏🙏🙏
روزای اسفند و فروردین و یک ماخ حساب کن اندازه یک ماه کرایه نده

قبول نمیکنه

سلام

سرويستون زير نظر موسسه ي خاصي هست؟

معمولا اول سال تحصيلي با راننده توافق ميكنند سرويس منم همينو گفته منتهي من گفتم عيد تعطيل رسمي كشور هست تعطيلاتي مثل بين التعطيلي نيست كه طبق تقويم تعطيل نباشه و يهويي تعطيل شده باشه

از گروه مادران كلاس هم پرسيدم يه عده اول سال كه سرويس از شركت گرفتند هزينه فروردين ارديبهشت خرداد رو كامل ازشون دريافت كردند🫠(درصورتي كه بچه هاي ما٢٥ارديبهشت مدرسشون تعطيله كلا چون منطقه گرمسبريم)

دوستم هم تو شهرداريه ميگه به بخش تاكسيراني و اين چيزا بايد شكايتت رو ببري كه معمولا زورشون به راننده ها نميرسه

در كل هركي زورش برسه 

2738
مگه از طریق سایت سرویس مدارس ثبت نام نکردین؟ هزینه ها هم همون اندازه ای که سایت گفته بدین بیشتر خواس ...

نه ما خودمون سرویس گرفتیم بیشتر نمیخواد میگه این دوماه که دخترتون کمتر رفته رو باید کامل حساب بشه

این دو ماه باهم کلا یکماه بیشتر نمیشه که مدرسه میره 

نه ما خودمون سرویس گرفتیم بیشتر نمیخواد میگه این دوماه که دخترتون کمتر رفته رو باید کامل حساب بشه ا ...

اصلا زیر بار حرفش نرین به تعداد روز هایی که مدرسه میره روزانه حساب کنین و پرداخت کنین

اینجوری انگار هزینه یکماه اضافه تر دادین

سلام سرويستون زير نظر موسسه ي خاصي هست؟ معمولا اول سال تحصيلي با راننده توافق ميكنند سرويس منم همي ...

نه خودمون بیرون از مدرسه گرفتیم ولی چون اولین سال بود تجربه نداشتم 

پس اینجوری به دردسرش نمی ارزه همون حساب کنیم بهتره فک کنم 

اصلا زیر بار حرفش نرین به تعداد روز هایی که مدرسه میره روزانه حساب کنین و پرداخت کنین اینجوری انگار ...

دقیقا همینطوره 

ولی قبول نمیکنه میگه کلا قانونش همینه

2706