2733
2734
عنوان

دلم گرفته مشورت میخوام

437 بازدید | 31 پست

٣١ سالمه پنج سال ازدواج کردم  یه بچه ١٦ ماهه دارم شاغلم هر روز تا ساعت یک سرکارم یکى از اقوامم با من زندگى میکنه براى نگه داشتن بچه و کمک تو کار خونه 

از شوهرم خیلى دلم گرفته ، آدم خوبیه اعتماد دارم بهش  شغل خوبى داره وضع مالى هم نسبتا خوبه ولى بى محبت و بى توجه هستش همش سرکاره گاهى تا یک شب ولى معمولا تا ١٠ شب ، همش انتقاد میکنه ازم همش انرژى منفى میده رو اعصاب رژه رفتن خانوادش هم که جاى خود داره الان تنها انرژى مثبتم تو زندگیم بچمه دلم به اون خوشه از محبتى که بهم میکنه لذت میبرم از عشقى که بهم داره به وجد میام حس میکنم براش مثل یه فرشتم هر وقت با اونم حس میکنم آدم خوبیم برعکس وقتى که با شوهرم هستم که همش بهم القا میکنه بى عرضه اى! بد اخلاقى شلخته اى آدم بدى هستى بدجنسى خانوادت اینطورین خودت اینطورى هستى حالا دلم میخواد یه بچه دیگه بیارم همینکه واقعا نقش مادرى رو دوست دارم هم بچم خیلى تنهاست سنمم نسبتا بالاست میترسم دیر بشه

نظرتون چیه کلا در مورد همه چیزایى که گفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بگو چشمات نمیدیدی اون موقعه که انتخاب کردی وای از دست این مردا همه چی دلشون میخاد میگن ها.

تایپ متون فارسی،به صورت غیرحضوری،صفحه ای700تومن...اگه کسی میتونه جایی بهم معرفی کنه ممنون میشم

خیلی بده یه شخص دیگه بیاد تو زندگی  و راحتیه زن و شوهر رو بگیره.باعث سردی زوجین میشه.شاید از وقتی بچه اومده شما بیشتر به بچه توجه دارین!

خدای من کمکم کن بهت بی معرفت نشم و نمازهامو به موقع بخونم💕مرسی

به نظر من اشتباهه . بچه دوم نیار. به نظر میاد فشار کار و مسئولیت همسرت زیاده. تو با آوردن یه بچه دیگه فشار روحیش رو بیشتر میکنی و به نفع هیچکدومتون نیست

بعدشم از نظر من آدم زمانی باید بچه بیاره که احساس امنیت کامل زندگیشو داشته باشه.

همسر شما داره اعتماد به نفستون رو سرکوب میکنه؛ کودک شما یک مادر قوی و با اعتماد به نفس میخواد؛  تا اخلاق و رفتار همسرتون تغییر نکرده، کودک بیگناه دیگری رو وارد زندگی نکنید؛ بخاطر بچه هم که شده، هردو به یک مشاور خانواده خوب مراجعه کنید و توقعات و انتظاراتتون از همدیگه رو به هم بگید و عهد کنید که اونها رو زیر پا نگذارید؛  بچه دارشدن صرف بالا رفتن سن و دوست داشتن بچه و  تنهایی بچه اول و...خودخواهی محضه؛

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
سلام نیکا خوبى عزیزم دیشب باهم میحرفیدیمدقیقا ،فکر نمیکنن با این حرفا دل آدم رو میشکونن

اره یادمه بچه دوم رو نیاری.کارت چیه؟ارزش رفتن داره

تایپ متون فارسی،به صورت غیرحضوری،صفحه ای700تومن...اگه کسی میتونه جایی بهم معرفی کنه ممنون میشم

برای بچه دوم عجله نکن

اول رابطه ات رو درست کن

ازش بپرس علت کارش چیه ؟

بشین باهاش حرف بزن 

بگو من اصلا به خونواده ام کاری ندارم تو با من ازدواج کردی حق نداریم همدیگرو به خاطر رفتارهای بقیه تخریب کنیم

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706