2737
2739

سلام با توجه ب اینکه رنگ سال هلویی هس سالای دیگم میتونم استفاده کنم؟خودم سفید دوس داشتم ولی مجود نیس اینم چون یدونس تخفیف زده ۴۵۰ب نطرتون بخرم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من چون هفت سینی رزینی خریدم

پیشنهاد میکنم سفید طلایی بخر قشنگتره

من سفید نخریدم ، پشیمونم

حالا تو عکس شو بفرست شاید قشنگ باشه

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
من چون هفت سینی رزینی خریدم پیشنهاد میکنم سفید طلایی بخر قشنگتره من سفید نخریدم ، پشیمونم حالا ...

منم اونرنگ دوستداشتن ولی نداره یا هم بالای یه تومنه اینرنگ چون مونده تخفیف زده ک فروش بره

2740

ن خواهر قشنگ نیست

از چشم هایتان طوری استفاده کنید که گویی فردا دچار نابینایی خواهید شد... "و همین شیوه را می‌توان برای سایر حواس به کار گرفت" صداهای موسیقی ، آواز پرنده و نغمه های پر شور ارکستر را بشنوید ؛ چنان که گویی فردا دچار ناشنوایی خواهید شد...  هرچیزی را که می‌خواهید لمس کنید ، گویی که فردا حس لامسه خود را از دست خواهید داد...  عطر گل هارا بو کنید و مزه غذاها را با هر لقمه بچشید ، چنان که گویی فردا هرگز نمی‌توانید بو کنید یا هرچیزی را بچشید .  " از هر حس بیشترین استفاده را ببرید🍁🩶 "

نه خیلی زمخته. ظریف نیست

دانشجوی پزشکی. به سوالات پزشکی که در حوزه اطلاعتم باشه پاسخ میدم. طبابت نیاز به دانش، مهارت و تجربه داره. همونطور که علوم سیاسی، اقتصادی، مهندسی، نجوم و... صرفا تجربی نیستند، طبابت هم تجربی نیست. تجربیات شخصی خودمون رو برای کسی نسخه نکنیم🤝💚    لطفاً اصل مشکلتون، زمان شروع شدنش، سن بیمار، علائم همراه مرتبط، سابقه قبلی بیماری و آزمایشات و عکس هارو همزمان بذارید و سوالات ناقص نپرسید.
2706