2752
2734
عنوان

به نظرتون هفتسین رزینی ب رنگ هلویی بخرم؟؟قیمت۴۵۰

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گرونه تو چند گرفتی

پارسال خریدم

دقیق یادم نیست

فک کنم ۳۰۰

الان دیوار رو نگاه کردم ، اکثرا ۴۵۰ تا ۶۰۰ زدن

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
کدوم شهری🥲برا ما بالای یه تومن زدم این۶۰۰تازه با تخفیفشه

اینجا هم بالا یه تومنه

چون روزای آخره و همه خریداشون رو کردن ، ارزون میدن

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
کدوم شهری🥲برا ما بالای یه تومن زدم این۶۰۰تازه با تخفیفشه

شهر ماهم همشون بالای ۱ تومن و ۱ و پونصد 

خواهر یکیش بخر حتما

از چشم هایتان طوری استفاده کنید که گویی فردا دچار نابینایی خواهید شد... "و همین شیوه را می‌توان برای سایر حواس به کار گرفت" صداهای موسیقی ، آواز پرنده و نغمه های پر شور ارکستر را بشنوید ؛ چنان که گویی فردا دچار ناشنوایی خواهید شد...  هرچیزی را که می‌خواهید لمس کنید ، گویی که فردا حس لامسه خود را از دست خواهید داد...  عطر گل هارا بو کنید و مزه غذاها را با هر لقمه بچشید ، چنان که گویی فردا هرگز نمی‌توانید بو کنید یا هرچیزی را بچشید .  " از هر حس بیشترین استفاده را ببرید🍁🩶 "

دیگه دمده شده این ظروف هفت سینی این مدلی

الان ظروف هفت سین مینیمال مده

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌...................مرز در عقل و جنون باریک است، کفر و ایمان چه به هم نزدیک است، عشق هم در دل ما سردرگم، مثل ویرانی و بهت مردم..

من میخواستم هفت سین بخرم دقیقه آخر داشتم حساب میکردم یهو کاسه گل دار خیلی خوشگل به چشم خورد دونه ای 35تومن 

7تاگرفتم با یه آینه گرد دور ام دی آف 

خیلی جالب شدتازه بعدا کاسه اشم میتونم برای مهمون استفاده کنم 

خدایا شکرت ♥️♥️♥️
2706