2752
2739
فرقی نداره رمان یا روان شناسی 

رمان عاشقانه بدم میاد

عاشق رمان تخیلی و ماجراجویانه با دنیای بزرگ و پر موجودات باخال و ذهن خیال مثل ارباب حلقه ها و هری پاترم

کتاب های روان شناسی هم تا دلت بخواد هست

محدودیت صفر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلیدر - محمود دولت آبادی 

تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.
2731

کتاب زمستان از مهدی اخوان ثالث

معمولا سخت گیر میاد

تازه خریدم البته

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

تاب طناب دار 

زنی در جزیره گمنام

🙂در تاریخ بنویسید کجای دنیا رئیس جمهورش این چنین زیبا جان سپرده است؟هشتمین رئیس جمهور باشد خادم امام هشتم باشد و خادم مردم در روز میلاد امام هشتم شروع به کار کرده و در روز میلاد امام هشتم  در راه خدمت به مردم در آخرین پروژه ای که هشت هزار کارگر را مشغول به کار کرد در نقطه صفر مرزی به شهادت برسد....🇮🇷🇮🇷🇮🇷🖤🌹
دو سه تا از کتاب هایی که خوندی و دوست داشتی رو بگو تو همون سبک معرفی کنم بهت

من راستش هرچی کتاب تا الان خوندم دوست داشتم 

چراغ هارو من خاموش میکنم 

چشمهایش 

اعتماد ب نفس 

ملت عشق 

شازده کوچولو 

اعتماد ب نفس 

خودت باش دختر 

ازدواج بدون شکست 

استاد عشق 

راز های که باید زنان متاهل بدانند

دالان بهشت 

بامداد خمار 

ملت عشق

بچه ها زندگیم خیلی ب این وابستت ک حتما امسال بشه....ی صلوات مهمونم میکنید ک امسال بشه؟........سلام.بچه ها متن قبلی واسه سال ۹۹ بود و سال ۱۴۰۰ اتفاقی ک میخاستیم افتاد😍با دعاهای شما و خواست خدا با عشقم ازدواج کردیم(خدایاشکرت)❤️🥰میشه امسالم دعا کنید مام خونه دار شیم؟مرسی از دلای مهربونتون