2733
2739
فرقی نداره رمان یا روان شناسی 

رمان عاشقانه بدم میاد

عاشق رمان تخیلی و ماجراجویانه با دنیای بزرگ و پر موجودات باخال و ذهن خیال مثل ارباب حلقه ها و هری پاترم

کتاب های روان شناسی هم تا دلت بخواد هست

محدودیت صفر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلیدر - محمود دولت آبادی 

سلام 🖖 تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم صرفا نظر شخصیمه پس اگه باهام مخالفی راحت باش من دوستدارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 اگه بهتون درخواست دادم بدونید میخواستم پروفایلتون رو باز کنم دستم خورده(اینو گفتم چون معمولا زیاد اتفاق میوفته😂)
2731

کتاب زمستان از مهدی اخوان ثالث

معمولا سخت گیر میاد

تازه خریدم البته

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

تاب طناب دار 

زنی در جزیره گمنام

🙂در تاریخ بنویسید کجای دنیا رئیس جمهورش این چنین زیبا جان سپرده است؟هشتمین رئیس جمهور باشد خادم امام هشتم باشد و خادم مردم در روز میلاد امام هشتم شروع به کار کرده و در روز میلاد امام هشتم  در راه خدمت به مردم در آخرین پروژه ای که هشت هزار کارگر را مشغول به کار کرد در نقطه صفر مرزی به شهادت برسد....🇮🇷🇮🇷🇮🇷🖤🌹
دو سه تا از کتاب هایی که خوندی و دوست داشتی رو بگو تو همون سبک معرفی کنم بهت

من راستش هرچی کتاب تا الان خوندم دوست داشتم 

چراغ هارو من خاموش میکنم 

چشمهایش 

اعتماد ب نفس 

ملت عشق 

شازده کوچولو 

اعتماد ب نفس 

خودت باش دختر 

ازدواج بدون شکست 

استاد عشق 

راز های که باید زنان متاهل بدانند

دالان بهشت 

بامداد خمار 

2740

ملت عشق

بچه ها زندگیم خیلی ب این وابستت ک حتما امسال بشه....ی صلوات مهمونم میکنید ک امسال بشه؟........سلام.بچه ها متن قبلی واسه سال ۹۹ بود و سال ۱۴۰۰ اتفاقی ک میخاستیم افتاد😍با دعاهای شما و خواست خدا با عشقم ازدواج کردیم(خدایاشکرت)❤️🥰میشه امسالم دعا کنید مام خونه دار شیم؟مرسی از دلای مهربونتون
2706