2737
2734
عنوان

با وجود آیودی مسی باردار شدم

380 بازدید | 26 پست

اخرین پریودم ۸ بهمن بود

با وجود دستگاه ایودی مسی

خیالم راحت بود که باردار نیسم.

چایی زعفران خیلی غلیظ خوردم و نبات 

چنتا موز خوردم

گفتم پریودم بیاد

چند روز پیش تست زدم مثبت شد

من زیر نظر دکتر خیلی خوب هسم اما اون شب چون دکترم نبود سراسیمه رفتم  یه دکتر زنان

فکر میکردم خارج از رحمی هست

سونو داخلی انجام شد دکتر گفت ک جنین توی رحم هست دستگاه هم سرجاشه

خلاصه معاینه کرد و نخ رو ندید

با قیچی های بلند هی میکرد اخر واژنم

و میکشید بیرون دنبال نخ ایودی

و هربار پر از خون در میوورد قیچیارو

دل درد شدیدی داشتم میگفت دهانه رحمت بسته هست وارد رحمت نمیشم

نتونس دستگاه در بیاره فرداش رفتم دکتره خودم دوباره سونو داخلی گفت جنین توی رحم هس دستگاه هم‌سرجاشه

و گفت وقتی نخ‌ مشخص نیست

دیگه دستکاری نمیکنیم ک بارداری ب خطر نیوفته.

از همون روز لکه های قهوه ای کم‌رنگ دارم . شیاف ضد سقط استفاده میکنم و دوفاستون ۱۰ روزی ۳تا

بنظرتون با وجود ایودی توی رحم میتونم بارداری سالمی داشته باشم؟

واینکه لکه های قهوه ای خطری ندارن؟ 

هیچ گونه دل دردی ندارم

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر شوهرم با آی یو دی یه نی نی تپل و سالم آورد

مرسی همه امیدوارم‌میکنن میگن‌نترس چیزی نمیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
2728
خواهر شوهرم با آی یو دی یه نی نی تپل و سالم آورد

دستگاه رو وقتی فهمید حاملس در اورد ؟یا موقع زایمان در اورد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ای که باوجود این شرایط تشکیل شده خواست خدا بوده وسالم دنیامیاد نترس وفقط دستورات پزشکتو انجام بد ...

خیلی استرس دارم دلهره دارم مدام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
خیلی استرس دارم دلهره دارم مدام

قطعا تو اولین نفری نیستی ک این اتفاق براش افتاده گلم. راحت باش نهایت بادوتا دکتر مشورت کنید 

آنقَدَرسازمیزنم که زمانه برقصدبه ساز ما،روزی رسدکه زمین خلاف بگردد ز ناز ما... 

مشکلی  نیست.  با ایودی هم میشه   باردار شد و   زایمان   کرد.   فقط اینکه   یه مدت استراحت کن و  شیاف بزار تا لکه بینی  قطع  بشه

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
چند وقت بود دستگاه گذاشته بودی؟؟؟

دوسال بود دستگاه گذاشته بودم چند بار هم چک کرده بودم جاش خوب بود نخشم مشخص بود  باورت نمیشه اخرین بار ۵روز قبل از لقاح رفتم چک کردم همه چیز عالی بود .  الان ک باردارم حساب کردم دیدم ۵روز قبل از اینکه حامله بشم دکتر بودم همه چیزش چک کرده بودم نمیدونم‌چرا باردار شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مشکلی  نیست.  با ایودی هم میشه   باردار شد و   زایمان   کرد.   فقط این ...

لکه بینی قطع شده امروز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال بود دستگاه گذاشته بودم چند بار هم چک کرده بودم جاش خوب بود نخشم مشخص بود  باورت نمیشه اخر ...

یا خدااااااا

حالا کاریه که شده انشاالله سالم و سلامت بغلش کنی 

آستری نداشته باش اگه دکتر گفته خیالت راحت چیزی نیس

دوستم ماما هسن گفت معمولا اگه نشه درآورد موقع زایمان درمیارن 

2706