2733
2771
عنوان

بچه ها یه سوال تروخداا

66 بازدید | 7 پست

قبلا کاربری ها وقتی تعلیق میشدن

وقتی وارد اطلاعاتش میشدی مینوشت امکان دسترسی به اطلاعتش رو ندارین 

هنوزم همینطوره یا دیگه این امکان نیست؟

··• خدایا رسیدن به آنچه آرزومندیم را برای ما آسان کن🦋 

نه تمام شد

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

برداشتن متاسفانه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
الان مثلا من خروج بزنم با تعلیق هیچ فرقی نداره؟

نه حقیقتا فرقی نداره

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
خیلی ممنون فقط اگر خروج بزنم دیگه امکان ورود دوباره رو ندارم؟

خواهش میکنم

چرا میتونی برگردی فقط رمزت یادت باشه

خواستی برگردی میزنی قسمت ورود کاربر

ایمیل یا شماره تلفن و رمزتو وارد میکنی