2737
2734

سلام دوستان دخترم روزه میگیره ولی تا میگم روزه نگیر گریه که من خیلی دوست دارم روزه بگیرم شما نمیزارید‌ 

الان این چند روزی هم که گرفته هرکس میبینه کلی ایراد میگیره که واسه رشد و کبدش و کلیه ش ضرر داره 

درسته بنظرتون؟

پیش به سوی موفقیت و روزهای خوبی که در انتظارمونه 😍😍🥰🥰 خدایا شکرت برای همه چیز 🙏🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو کله گنجیشکی بگیره 🚶‍♀️

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2731

به بقیه سرتونو تو زندگی خودتون بکنین باطفل معصوم چیکار دارین 

غذای مقوی بهش بده وسطام تعطیل کن

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲

بچه رو ب رشده..باهاش صحبت کن بگو دوس داری قدت کوتاه بمونه..

چن وقت دیگه میای میگی قدش کوتاه چیکار کنم..

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
2740

مگه بقیه باید نظر بدن،دختر من پارسال روزه اولی بود،دردش به جونم به جز سه تا که اونم ضرورت پیش اومد همه رو گرفت،کلی هم خوشحال بود،امسال هم از من پیگیر تر هست

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

طول روز ها کوتاهه خداروشکر 

بین افطار تا سحر تقویتش کن

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

نه درست نيست 

نگيره گردن شماس برا هيچ جاشم ضرر نداره اطرافيانت نعوض بلله از خدا بيشتر حاليشونه 

خودشم ميخاد اگه نميخاست يه حرفي 

من گرفتم هيچيمم نشد 

اطرافيانمم گرفتن سرومرو سالمن 

جديدا چن ساليه اين حرفا رو مد كردن از علم نداشتشون ميزنن

2706