2752
2734
عنوان

همه میگن روزه برای دخترم که ۹ سالشه ضرر داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1016 بازدید | 71 پست

اگه قوه بدنیش مناسبه بذار بگیره . الان روزا کوتاهه . گرمم نیست . بین افطار تا سحر هم بهش رسیدگی کن . 

شربت خاکشیر و تخم شربتی درست کن براش . میوه و سالادم بده . 

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواهرزادم همسن دختر شماس روزه میگیره،،، موقعی ک میرفت مدرسع نمیگرفت وقتی خونه س میگیره

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘خدایـــــا شکرت بابت داشتن H❤ممنونم🙏
2731

والا حکم خداست

خدا خودش یعنی نمیدونه ضرر داره یا نه؟

وقتی واجب کرده یعنی میتونه

مگر اینکه حالش خیلی بد بشه که نذارین بگیره

الان ک روزا کوتاهه

من موقعی که ۹ سالم بود تو مرداد بود ماه رمضون و کامل گرفتم

ما بچه بودیم گرفتیم چیزی هم نشد

همه خیلی اشتباه میکنن برای امر خدا تبصره میارن

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین... لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم💚

من از ۹ سالگی گرفتم الان تابستون نیست که خیلی گرم باشه

دختر خواهر منم ۹سالشه میگیره تو مدرسه شونم اکثرا میگیره خیلی جالب بود ازش پرسیدم سخت نیست میگیری گفت خدا کمک میکنه!  گفتم اره خب البته که گرسنگی کشیدن با روزه گرفتن فرق میکنه

می‌تونه خوب چرا نمیزارین؟روزه ضرر نداره.کی گفته اتفاقا یدنو پاکسازی میکنه.دخترا در اصل از هشت سالگی و خوردی بهشون واجب میشه.اگه اون دنیا جاش جواب میدین خوب نزارین 

من خودم از هشت سالگی میگرفتم.کله گنجشکی هم هیجای اسلام نیومده نمیدونم کی از خودش درآورده 

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2706